ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Наші війська у Бахмуті контролюють певні об’єкти та приватний сектор у районі «Літак» — Ганна Маляр

Актуальні новини Новини
22 Травня 2023, 12:43
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це під час телевізійного марафону «Єдині новини» повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, зараз найзапекліші бої тривають у Мар’їнці, Авдіївці та на Бахмутському напрямку. Найбільше сил ворог стягує саме на Бахмутський напрямок. 

— Учора за нашими Збройними Силами залишився контроль певних інфраструктурних і промислових об’єктів та приватного сектору в південно-західному районі — район «Літак». Сьогодні також за нами залишається контроль цієї  частини міста. Тривають бої. Ворог протягом цієї ночі й зараз здійснює зачистку територій, які він взяв у місті під контроль, — повідомила Ганна Маляр.

Окрім цього, за її словами, росіяни влаштовують у Бахмуті концерти, гучно співають, задля створення пропагандистського вигляду, що їм вдалось взяти місто під контроль. Проте це не так.

— За рахунок того, що ми рухались по флангах і зайняли там панівні висоти, наші Збройні Сили дуже сильно ускладнили ворогу знаходження у місті. І ми, власне, продовжуємо просуватися. Тому в деяких окремих місцях Бахмута, які контролюються ворогом, він змушений переходити в оборону. Наступальний потенціал росіян суттєво знижений, тому ми виграли час для певних дій, про які можна буде розказати згодом, — зазначила заступник Міністра оборони України. 

Кореспондент АрміяInform

Командир корпусу «Хартія»: Чинити опір мобілізації, знецінюючи військо, означає допомагати ворогу
Командир корпусу «Хартія»: Чинити опір мобілізації, знецінюючи військо, означає допомагати ворогу

Командир корпусу «Хартія» полковник Ігор Оболєнський вважає, що разом із ракетним терором росія веде ще одну війну — за зрив української мобілізації.

Перевернув авто ТЦК і напав на поліцейського: затримано першого учасника заворушень у Львові
Перевернув авто ТЦК і напав на поліцейського: затримано першого учасника заворушень у Львові

У Львові правоохоронці затримали одного з учасників нападу на військовослужбовців ТЦК та поліцейських, що стався 8 липня на проспекті Червоної Калини.

«Айронмен» із Чернігівщини: після важкого поранення сапер знову повернувся розміновувати Україну
«Айронмен» із Чернігівщини: після важкого поранення сапер знову повернувся розміновувати Україну

Після підриву на міні, десятків операцій і трьох років реабілітації 25-річний сапер Андрій знову повернувся розміновувати українську землю.

Побачили крізь зеленку: оператори FPV спалили АГС-17 окупантів
Побачили крізь зеленку: оператори FPV спалили АГС-17 окупантів

Російські військові дедалі частіше ховають вогневі позиції у густій зелені, однак навіть таке маскування не рятує їх від українських дронів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Фельдшер

від 28000 до 128000 грн

Слов'янськ

95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада

WorkUa Дизеліст-електрик

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

RobotaUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Артилерист в ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Київ

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Начальник компресорної станції, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

WorkUa Майстер з ремонту БПЛА, FPV-дронів

від 50000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС