ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Спроможності воєнної розвідки будуть посилені — Олександр Павлюк про перше засідання Комітету з питань стратегічного планування

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Травня 2023, 12:10

У Міністерстві оборони України відбулося перше засідання Комітету з питань стратегічного планування. У заході взяли участь заступники Міністра оборони України, керівники підрозділів апарату оборонного відомства, визначений керівний склад Збройних Сил України та Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За результатами засідання Голова Комітету — перший заступник Міністра оборони генерал-лейтенант Олександр Павлюк прийняв узгоджені рішення щодо посилення спроможностей воєнної розвідки.

Під час засідання були розглянуті питання автоматизації процесів збору і обробки розвідувальних відомостей та управління силами і засобами розвідки з урахуванням принципів і стандартів НАТО. У пріоритеті розвитку розвідувальних спроможностей у рамках реалізації п’ятої Стратегічної цілі Стратегічного оборонного бюлетеня України — оперативність здійснення процедур і циклів процесу розвідувальної оцінки оперативної обстановки, планування та управління силами і засобами розвідки угруповань військ і сил.

— Перше засідання Комітету з питань стратегічного планування дає старт реалізації практичної фази діяльності комітетів як одного із ключових напрямів запровадження в оборонному відомстві процедур та практик держав-членів НАТО у сфері спільного урядування. За результатами спільних напрацювань членів Комітету спроможності воєнної розвідки будуть посилені, — зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Довідково:

Комітет з питань стратегічного планування в системі Міністерства оборони України є постійно діючим консультативним органом, який створений в системі Міністерства оборони України з метою надання підтримки керівництву Міноборони у прийнятті обґрунтованих, узгоджених та прозорих рішень з найбільш складних питань стратегічного планування діяльності, інституційного розвитку сил оборони шляхом спрямування реалізації Стратегічного оборонного бюлетеня України, організації планування та координації діяльності державних органів під час підготовки та здійснення силами оборони збройного захисту держави, виконання заходів Плану оборони України.

Основною метою спільного урядування є ефективна підтримка вищого військового та цивільного керівництва в процесах вироблення ними рішень з ключових питань формування та реалізації державної політики з питань національної безпеки у воєнній сфері, сферах оборони і військового будівництва у мирний час та особливий період, що відповідає очікуванням суспільства та зміцнює довіру громадськості до оборонного відомства.

Система спільного урядування передбачає функціонування:

  • на вищому (стратегічному) рівні — Стратегічної ради Міністерства оборони України;
  • на другому (функціональному) — п’яти комітетів (з питань стратегічного планування, кадрового менеджменту, менеджменту озброєнь, менеджменту майна, менеджменту спроможностей сил оборони).

Читайте нас в Telegram
Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Роботу американської реактивної артилерійської системи HIMARS у зв’язці з українським безпілотним авіаційним комплексом «Фурія» показали в ефірі Армія TV.

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

Скоро захисники та захисниці зможуть оформити статус учасника бойових дій на порталі Дія. 

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

Щонайменше чотири людини загинули і 9 поранені внаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини. 

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Днями Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський працював в одному з навчальних центрів ЗСУ, де тривають тестування різних форм комплексного застосування наземних і повітряних роботизованих та безпілотних систем в умовах реального бою. 

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Міністерство оборони почало закуповувати «Мавіки» та постачати їх до військ. Вже 10 150 «Мавіків» доставлено українським захисникам.

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Батальйон ім. Шейха Мансура спільно з бійцями 65 ОМБр здійснили шквальний обстріл ворожих позицій з чотирьох БМ-21 «Град» на Півдні.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Зв’язківець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Офіцер відділення

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Навідник ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область