ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росія розгорнула широку кампанію, щоб змусити Україну до переговорів — Олексій Данілов

Новини
12 Травня 2023, 8:28
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Підписання російським диктатором путіном указу про призов на військові збори росіян, які перебувають у запасі, є складовою інформаційної кампанії, щоб змусити Україну до переговорів.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

За його словами, росія нагнітає ситуацію, оскільки прагне якомога швидше посадити Україну за стіл перемовин. Для цього країна-агресор запустила велику кампанію.

Коментуючи останні заяви ватажка пвк «вагнер» пригожина про виведення його бойовиків з Бахмуту через нестачу боєприпасів, Олексій Данілов зазначив, що справжня їх причина — неспроможність «вагнерівців» взяти цей невеликий районний центр, оскільки Збройні Сили боронять Бахмут і не залишають їм жодних шансів.

«На території росії відбувається внутрішньовидова боротьба, і згодом вони почнуть з’ясовувати стосунки», — резюмував Секретар РНБО України.


Відпустки та переведення для добровольців з місць відбування покарань: Рада прийняла закон
Відпустки та переведення для добровольців з місць відбування покарань: Рада прийняла закон

Верховна Рада України прийняла Закон щодо проходження військової служби за контрактом особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ
На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ

Від початку доби на фронті було зафіксовано 84 бойові зіткнення, найбільше — на Слов’янському напрямку.

Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ
Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ

На Куп’янському напрямку десантники 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади спалили реактивну систему залпового вогню росіян.

Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир взводу

від 24000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Olx Номер обслуги 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

WorkUa Старший радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

Olx Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

RobotaUa Стрілець-зенітник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго