ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За добу піротехніки ДСНС знешкодили понад 500 вибухонебезпечних предметів та одну авіабомбу

Новини
9 Травня 2023, 12:14
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Протягом минулої доби, 8 травня, піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій 148 разів залучалися до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє ДСНС України.

Піротехнічними підрозділами виявлено, вилучено і знешкоджено 520 вибухонебезпечних предметів, зокрема одну авіаційну бомбу. Обстежено (очищено) територію площею 207 гектарів.

Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: на Харківщині 17 753 рази, Київщині — 7644, Донеччині — 5152, Миколаївщині — 4824, Херсонщині — 4669, Чернігівщині — 4585, Сумщині — 1962, Черкащині — 1099.

Довідково: Всього від початку широкомасштабної агресії російської федерації на території України піротехнічні підрозділи ДСНС України залучалися 54 178 разів до виконання завдань з розмінування. Знешкоджено 357 377 вибухонебезпечних предмети, зокрема 2220. Обстежено (очищено) територію площею 84 787 гектарів.

Усього залишається 174 тис. кв. км потенційно небезпечних територій, що становить 30% від загальної площі держави.

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо,
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі Інтернет,
  • позначте місце знахідки,
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 або поліції — 102. Дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.


Командувач ВМС ЗСУ привітав воїнів флоту із Днем Військово-Морських Сил України
Командувач ВМС ЗСУ привітав воїнів флоту із Днем Військово-Морських Сил України

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа звернувся до особового складу з нагоди професійного свята — Дня ВМС ЗСУ.

Головнокомандувач ЗСУ привітав воїнів Військово-Морських Сил з 29-ю річницею заснування
Головнокомандувач ЗСУ привітав воїнів Військово-Морських Сил з 29-ю річницею заснування

Генерал Олександр Сирський привітав військовослужбовців ВМС із професійним святом військових моряків.

«Гуска» після СЗЧ повернувся до бригади Nemesis на посаду оператора наземного дрона
«Гуска» після СЗЧ повернувся до бригади Nemesis на посаду оператора наземного дрона

Для повернення у стрій після СЗЧ боєць на позивний «Гуска» обрав бригаду Nemesis тому, що рекрутери частини відповіли на його звернення найшвидше.

Одна загибла, ще 16 людей отримали поранення: наслідки російських авіаударів по Запоріжжю
Одна загибла, ще 16 людей отримали поранення: наслідки російських авіаударів по Запоріжжю

Внаслідок нічного ворожого авіаудару по Запоріжжю одна людина загинула, 16 отримали поранення, серед них — 2 дітей.

ВАКАНСІЇ
Olx Електрозварник експлуатаційно – технічного взводу

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532

Olx Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Olx Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Olx Військовослужбовець (зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область