У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Про це Високий представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив у своєму дописі в блозі.
«Вражає, наскільки війна росії проти України принесла більше єдності і навіть відродження трансатлантичного альянсу. Війна (росії — Ред.) проти України пояснила, що спільного між США, Канадою та європейцями», — написав Жозеп Боррель.
Він зазначив, що на додачу до допомоги Україні, були присутні також загальне відчуття оновлення, мети та готовності заплатити ціну за дотримання принципів міжнародного верховенства права, свободи та демократії.
Жозеп Боррель зазначив, що попри політичні розбіжності, у стратегічних питаннях Альянс рухається разом.
«Звичайно, як завжди, політичні розбіжності залишаються. Візьмемо протекціоністські аспекти Закону про зниження інфляції або наші суперечки щодо СОТ чи різні підходи до боротьби зі зміною клімату (субсидії проти ціноутворення на вуглець). Але в стратегічних питаннях ми рухаємося разом, принаймні з адміністрацією Байдена», — зазначив політик.
Водночас Високий представник Європейського Союзу вважає, що така трансатлантична єдність і єдність G7 супроводжується більшим політичним розривом зі світом, що розвивається.
На його переконання, більшість засідань щодо війни в Україні зумовлені уявними подвійними стандартами та розчаруванням у зв’язку з тим, що інші питання не отримують такої ж уваги та значних ресурсів, як ті, що важливі для України.
«Ми часто справедливо кажемо, що хочемо перемоги України і зробимо все можливе, щоб цього досягти. Нам потрібно взяти на себе такий самий рівень зобов’язань, щоб перемогти у суді світової громадської думки», — йдеться у блозі політика.
За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).
На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.
Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.
Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.
У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі
Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…