ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За фактами воєнних злочинів зс рф розпочато понад 75 тисяч кримінальних проваджень

Новини
7 Травня 2023, 14:39
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Станом на 7 травня слідчі Національної поліції України розпочали 75 351 кримінальне провадження за фактами вчинення на території України злочинів військовослужбовцями збройних сил російської федерації та їхніми пособниками.

Про це повідомляє Національна поліція України.

З них:

  • 63 068 — за порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 Кримінального кодексу України);
  • 9190 — за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ст. 110 Кримінального кодексу України);
  • 2837 — за колабораційну діяльність (ст. 111-1 Кримінального кодексу України);
  • 153 — за державну зраду (ст. 111 Кримінального кодексу України);
  • 38 — за вчинення диверсій та ін. (ст. 113 Кримінального кодексу України).

На території деокупованих районів виявлено 52 місця, де росіяни незаконно утримували та катували громадян. З них:

  • 27 — Харківська область;
  • 16 — Херсонська область;
  • 3 — Київська область;
  • 2 — Сумська область;
  • 2 — Миколаївська область;
  • 1 — Донецька область;
  • 1 — Чернігівська область.

«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії
«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії

У самохідному артдивізіоні Президентської бригади техніку повертають у стрій одразу після поломки — без зайвих погоджень і довгого очікування.

14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ
14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ

Під час масованої атаки 14 російських дронів артилеристи 40-ї бригади змогли відбити наліт, не втратити САУ «Богдана» і вивести розрахунок із-під удару.

«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч
«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч

На Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон «Князь Вєщій Алєг» вартістю близько 100 тисяч доларів.

НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»
НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»

На Лиманському напрямку прикордонники підрозділу «Срібна трійка» завдали ураження по окупантам та їх техніці й сховкам.

ВАКАНСІЇ
Olx Інструктор з фізичної підготовки і спорту

від 24000 до 124000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

WorkUa Кухар ЗСУ (в/ч А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

RobotaUa Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Olx Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область