За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Відбувся черговий обмін полоненими. Серед оборонців, які повернулися додому, 42 чоловіки й 3 жінки.
Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Всі вони — нацгвардійці з підрозділу «Азов», створеного 9 років тому.
Обмін полоненими відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції й інших відомств.
Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції традиційно забезпечило звільнених із полону рюкзаками з речами першої необхідності.
НІБ також надає визволеним з полону особам допомогу у відновленні документів, банківських рахунків, сім-карт. І допомагає швидше зібрати документи для отримання від держави одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень.
Мінреінтеграції також надаватиме звільненим з полону жінкам супровід щодо отримання держвиплат і психологічної реабілітації.
@armyinformcomua
Його позивний «Отче» народився випадково — через басистий голос та бороду, коли більш бажані «Вікінг» та «Ірландець» виявилися зайнятими. Але для Дмитра, головного сержанта взводу безпілотних авіаційних комплексів, цей позивний став частиною довгого шляху захисту України, шляху, що нерозривно пов’язав його, волинянина, з Донеччиною.
Масштабну та результативну операцію з «осліплення» та «оглушення» противника провели воїни 5 окремої штурмової Київської бригади на Краматорському напрямку. Захисникам вдалося одним махом знищити цілу низку ворожих засобів спостереження, зв’язку, протитанкової оборони та укриття з особовим складом.
Група «Гострі картузи» 2 окремого загону ЦСП «Омега» всього за 5 днів роботи на Донбасі, без врахування Великодня, знищила 106 ворожих цілей.
У Києві поліцейські затримали 34-річного жителя столиці, який через знайомих підшукував осіб, охочих ухилитися від служби, та за гроші пропонував їм виготовити підроблені військово-облікові документи з позначкою про зняття з обліку або «липову» медичну документацію.
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс «Генерал Черешня».
Видовищну та філігранно виконану двоетапну операцію зі знищення ворожої техніки продемонстрували бійці української єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Спочатку FPV-дрон майстерно «дістав» швидкісне багі з окупантами, а потім артилерія поставила вибухову крапку, перетворивши покинуту машину на вогняний шар.
від 22000 до 110000 грн
Вся Україна
421 окремий батальйон безпілотних систем
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…