Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Ми переживаємо такий період, коли інновації стають реальним шляхом до нашої перемоги. І для прискорення процедури введення в дію найбільш ефективних зразків озброєння розпочала роботу ціла структура суб’єктів інноваційної діяльності.
Про це на брифінгу в Military Media Center розповів представник Центрального воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Володимир Коцюруба.
Він презентував механізм оцінки та впровадження винаходів та інновацій, які застосовуються в секторі безпеки та оборони. Зокрема, про створений різними міністерствами та організаціями Фонд розвитку інновацій — Brave 1.
— Фонд приймає рішення шляхом роботи своєї наглядової ради щодо виділення гранту для підтримки інноваційного проєкту і для його просування, — розповів Володимир Коцюруба. — Грантову допомогу пропонує Міністерство цифрової трансформації та Міністерство економіки.
Якщо проєкт отримує високий рівень оцінки, то він через підрозділ супроводження надсилається на платформу-акселератор Міністерства оборони України та за участі Укроборонпрому перевіряються його технічні характеристики, і приймається рішення щодо постачання зразка озброєння.
— Процедура перспективного порядку оцінювання та супроводження визначається спільним рішенням Міністерства оборони та Генерального штабу, яке найближчим часом буде підписано, — повідомив Володимир Коцюруба. — Результатом безпосередньо для оцінювання стане цей акт, а кінцевим та основним результатом стане задоволення потреб у перспективних зразках озброєння і військової техніки.
У коментарі кореспонденту АрміяInform полковник Коцюруба зазначив, що залучення тисяч інноваційних проєктів разом із підтримкою великих державних замовлень дасть змогу забезпечити Збройні Сили України різноманітним озброєнням і військовою технікою «тут і зараз», а також стане довгостроковою інвестицією в національного розробника та виробника.
@armyinformcomua
Під приводом «забезпечення безпеки» російська влада продовжує масово відключати мобільний інтернет у регіонах, щоб обмежити доступ населення до небажаної інформації та посилити контроль.
Оператори безпілотних систем 68-ї окремої єгерської бригади демонструють дивовижну філігранність в управлінні своїми дронами, вистежуючи російських окупантів, де б ті не ховалися.
На Покровському напрямку — найскладніше з усіх відтинків східного фронту. Кількість штурмових дій лише зростає. До того ж ворог націлився на логістику Сил оборони.
З початку цієї доби відбулося 78 бойових зіткнень.
Бійці 2-го батальйону 40-ї окремої бригади берегової оборони зірвали спробу ворога висадитися на островах Херсонщини, розгромивши десант окупантів на швидкісному човні за допомогою комбінованого удару мінометів та дронів.
Екіпажі FPV-дронів 35-ї окремої бригади морської піхоти влаштували для ворожих безпілотників «день відкритих дверей», який закінчився для останніх падінням та перетворенням на брухт.
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…