— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…
У дружній Польщі на базі Військового технічного університету у Варшаві відбулись багатонаціональні спортивно-стрілецькі ігри, у яких взяли участь курсанти з Болгарії, Греції, Іспанії, Литви, Німеччини, Польщі, Румунії, Франції та України. Нашу країну на міжнародних курсантських змаганнях представляли «корольовці» — курсанти Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова.
Як розповіли журналістові АрміяInform на кафедрі фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту військового вишу, до програми змагань були включені такі види спорту, як стрільба з пневматичного пістолета, плавання зі зброєю, кросфіт, подолання єдиної спеціальної смуги перешкод армій країн НАТО та воєнізована естафета. Остання проводилася на футбольному полі та включала в себе різні фізичні вправи, що виконувалися в парах.
Честь України на багатонаціональних спортивно-стрілецьких іграх відстоювали двоє курсантів — сержант Олександр Верещак та старший солдат Дмитро Ярощук. За підсумками змагань Дмитро Ярощук став чемпіоном на смузі перешкод, а Олександр Верещак посів на ній ІІ місце. Перше місце в парі з польським колегою Дмитро виборов і у воєнізованій естафеті.
Під час брифінгу сержант Олександр Верещак показав учасникам змагань презентацію про організацію процесу фізичної підготовки в умовах війни. Ці нюанси знайшли відгук та викликали жваві обговорення серед курсантів армій країн НАТО.
Повернувшись на Батьківщину й розповідаючи у військовому інституті про змагання та спілкування з іноземними колегами, курсанти зазначають, що представники усіх країн повністю підтримують Україну в прагненні захисту нею свого суверенітету, територіальної цілісності й недоторканності. А на знак поваги учасники змагань залишили свої побажання на Державному прапорі України, який привезено в інститут.
Фото — Житомирський військовий інститут
На півночі Харківської області російські окупанти підлаштовуються під погодні умови і поспішають якомога міцніше закопатися в землю до настання відчутного похолодання. Натомість Сили оборони активно протидіють цим діям противника і знищують ворожі укриття.
Пілоти 40 бригади тактичної авіації «Привид Києва» завдали удару французькою керованою бомбою AASM HAMMER по будинку, в якому знаходилися оператори російських БПЛА.
Світлана з позивним «Фенікс» чотири рази ставала чемпіонкою зі змішаних бойових мистецтв, а тепер воює операторкою ударних дронів у складі 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади.
Втрати живої сили російських загарбницько-окупаційних військ на півночі Харківської області лишаються стабільно високими, причому понад третина з них — безповоротні. Натомість помітно, що техніки в окупантів або поменшало, або ж вони намагаються її берегти й не кидають в бій.
Богдан з позивним «Антіп» командує артилерійським взводом 27 реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського.
У ніч на 3 листопада (із 17.30 2 листопада) ворог завдав удару керованою авіаційною ракетою х-59/69 із повітряного простору Курської обл., 96 ударними БПЛА типу shahed та безпілотниками невстановленого типу із напрямків Брянськ, Курськ, Приморсько-Ахтарськ – рф.
Захищаємо світ
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
до 20000 грн
Рівне
Державна прикордонна служба України
— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…