ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

До проєкту «Хочу жить» надійшло 16 тисяч звернень від охочих здатися в полон російських вояків

Новини
4 Травня 2023, 12:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Віталій Матвієнко. Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInform

Про це повідомив під час презентації першого соціологічного дослідження російських серед військовополонених в ході брифінгу у Military Media Center спікер державного проєкту здачі в полон російських та білоруських військових «Хочу жить» Віталій Матвієнко.

— В ході дослідження ми дізналися багато про людей, які бажають здаватися в полон, і цю інформацію вже використовуємо в інформаційних кампаніях. І як наслідок, за квітень кількість звернень зросла по відношенню до березня 2023 року на 10% і становить 3200 запитів. Загалом за час існування проєкту ми отримали понад 16 тисяч звернень. Сайт відвідало понад 36 млн відвідувачів, з них 32 млн — з території російської федерації, — зазначив він.

Водночас відбувається цілеспрямована боротьба з сайтом «Хочу жить» з боку рф.

— На сьогодні Роскомнадзор заблокував 150 доменів і ми раз у два-три дні створюємо новий домен, щоб росіяни могли ознайомитися з цим проєктом, — розповів керівник проєктів координаційного штабу Андрій Скоцик.

Підготувала Леся Медведенко


Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях
Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях

В межах виконання безстрокової операції СБС по Криму та іншим тимчасово окупованим територіям за останні 72 години було уражено 12 енергетичних об’єктів.

Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача
Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача

Оператори безпілотного підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії показали приклад майстерності і змогли врятувати свою техніку від ворога.

Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 69 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 20 разів на Слов’янському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Olx Старший навідник гармати

від 20400 до 120400 грн

Луцьк, Волинська область

WorkUa Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Olx Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

ПУБЛІКАЦІЇ