ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Більше як 80% російських військовополонених не задоволені наказами свого керівництва

Новини
4 Травня 2023, 12:53
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Андрій Юсов. Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInform

Соціологічне дослідження, проведене Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими в межах проєкту «Хочу жить», показало, що понад 80 відсотків полонених окупантів не довіряють своїм командирам і начальникам.

Про це під час брифінгу у Military Media Center повідомив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрій Юсов.

«60% опитаних (російських військовополонених – ред.), оцінюючи особисті якості своїх командирів по 5-ти бальній шкалі, ставлять їм найнижчу оцінку – 1. І це та картина, яку ми бачимо з інших джерел, яка знаходить своє підтвердження в ситуації на фронті, у розвідданих і із перехоплення. І, власне з останніх подій на фронті, коли, окремі підрозділи, зокрема на Мар’їнському і Бахмутському напрямках, відмовляються від виконання поставлених задач, зокрема, від штурмових дій окупантів, і пояснюють свою дію некомпетентністю наказів і командирів», – сказав він.

Андрій Юсов також повідомив, що  цьому оцінку «5» своїм командирам  поставили лише 1,3% респондентів. Також 80% незадовільно оцінюють накази, які їм ставилися командирами, ще понад 50% стверджують, що у випадку відступу командири відступлять, а особовий склад залишать.​

Кореспондент АрміяInform

Окупанти обстріляли Донеччину: Дві людини загинули, семеро поранені
Окупанти обстріляли Донеччину: Дві людини загинули, семеро поранені

Армія росії завдала ударів по приватних житлових будинках, також окупанти поцілили в цивільну автівку.

Sea Breeze триває: ВМС показали, як українські моряки тренуються у Великій Британії
Sea Breeze триває: ВМС показали, як українські моряки тренуються у Великій Британії

У Великій Британії екіпажі кораблів Військово-Морських Сил ЗС України разом із партнерами продовжують відпрацьовувати завдання морської фази міжнародних навчань

«Під контролем лише статистика „вйо“»: «Мадяр» показав, як палає сухопутний коридор до Криму
«Під контролем лише статистика „вйо“»: «Мадяр» показав, як палає сухопутний коридор до Криму

Сухопутний коридор до окупованого Криму, який росіяни називають своєю «дорогою життя», дедалі частіше перетворюється на кладовище військової техніки.

«Вирішував питання» з ТЦК: у Харкові судитимуть експоліцейського
«Вирішував питання» з ТЦК: у Харкові судитимуть експоліцейського

Прокурори Харківської обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно вже колишнього правоохоронця.

ВАКАНСІЇ
Middle Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

WorkUa Бойовий медик (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Olx Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

ПУБЛІКАЦІЇ