Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Головний тренер національної збірної команди на Invictus Games-2023 Олена Яновська розповіла про основні критерії відбору до команди «Іграх Нескорених», де основну увагу приділяють реабілітації учасника.
Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.
«Цьогоріч у нас стало набагато більше новачків. Більшість учасників вперше брали участь в «Іграх Нескорених» та ніколи не займалися спортом. Надалі суддівська команда визначить переможців. 40% відсотків важливого у відборі — це реабілітаційна складова особи. 25% — мотивація учасника, наскільки він хоче розвиватися в обраному виді спорту, ще 25% — етика поведінки на спортивній локації. І лише 10% — це спортивна складова. Тобто за правилами Ігор, спортивні результати не є пріоритетом для участі українських Воїнів в Invictus Games», — розповіла Олена Яновська.
За її словами, усі учасники національного відбору у Львові були неймовірно вмотивовані брати участь змаганнях, незважаючи на різні ступені отриманих на війни поранень, та підтримували своїх побратимів.
«Ми активно розвиваємось і розширюємо нашу ветеранську спільноту Invictus Games», — наголосила головний тренер.
Нагадаємо, що 29-30 квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених», що стали відбором до національної збірної на міжнародні змагання Invictus Games у Дюссельдорфі. Захід став наймасштабнішим за всі роки: 223 захисників і захисниць України — ветеранів війни та військових, які зазнали травм внаслідок бойових дій, змагалися у 9 видах адаптивного спорту.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату — аналог радянської Ф-1. Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного зразка. Раніше в нас не було виробництва такого типу гранат.
Ворог застосував легкові автомобілі та баггі для доставки особового складу до міста. Однак спроба російських військових зазнала фіаско.
У горах знайшли 21-річного чоловіка, який намагався перетнути незаконно кордон, але загубився і 4 дні блукав у горах.
Українці, як ніхто інший у світі, хочуть, щоб ця війна закінчилася. Але точно не шляхом знищення нашої нації, культури, наших міст.
Втрати російських окупантів від початку спроби повторного наступу на Харків у травні 2024 року сягнули на поточний момент понад 10 тисяч особового складу.
Захищаємо світ
від 25000 до 25000 грн
Харків
Державна прикордонна служба України
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…