ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Важливо не продукувати безкінечні стратегії, розмови, наради — Голова Офісу змін при Міністерстві оборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Квітня 2023, 12:29

Головними завданнями новоствореного Офісу змін при Міністерстві оборони є формування бачення для пришвидшення змін в оборонному відомстві, а також правил для функціонування Агентства закупівель та підготовка відповідного законодавства.

Про це під час презентації новоутворених консультативно-дорадчих органів при Міноборони — Громадської антикорупційної ради та Офісу з підтримки змін — повідомила голова Офісу змін при Міністерстві оборони Юлія Марушевська.

«Для нас важливо не продукувати безкінечні стратегії, розмови, наради. Для нас важливі зміни, тому ми навіть внутрішньо називаємо цей Офіс таким собі акселератором змін. І підхід такий — це коли ми по черзі беремо окрему зміну, окремий проєкт, будуємо під цю зміну команду з кращих професіоналів України, і, можливо, залучаємо також світову експертизу, і запускаємо цю зміну. І так почергово — зміна за зміною — ми сподіваємося на стійкі фундаментальні структурні системні зміни в системі Міністерства оборони», — наголосила Юлія Марушевська.

Вона пояснила, що Офіс змін при Міністерстві оборони України — це консультативно-дорадчий орган при МОУ. Основною його функцією є залучення найкращих професіоналів, найкращих експертів у своїх сферах, які є сьогодні в Україні, аби трансформувати закупівлі в Міністерстві оборони України, а також всіх пов’язаних структур.

«Перший проєкт — це реформа закупівель, які стосуються виключно тієї номенклатури, яка не є летальною. І в результаті запуску цього проєкту має бути створене Агентство закупівель, яке допоможе розділити функціонал, який є в Міністерстві (оборони. — Ред.), який є зараз сконцентрований в одному з департаментів (Міністерства оборони. — Ред.). Це — формування політики, норм, правил гри, того, як мають функціонувати відносини покупця і продавця, те, як мають функціонувати закупівлі. Ми хочемо, аби цей «мозок», формування політик залишився в Міністерстві оборони, а сам процес закупівель — перейшов  в Агентство, в професійний орган», — підсумувала Юлія Марушевська.

Фото Дмитра Юрченка

Читайте нас у Facebook
По Сумщині протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли

По Сумщині протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли

По Сумській області протягом дня 27 травня російські окупанти здійснили 23 обстріли.

Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку

Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Нової Зеландії Вінстоном Пітерсом.

Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати

Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати

Захисники Часового Яру Донецької області показали відео, як яскраво спалили російський танк Т-90М «прорив» та змусили ворога втікати.

У ВМС ЗСУ розповіли, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів

У ВМС ЗСУ розповіли, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів

Начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня України і одночасно речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук розповів, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів.

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями – представниками всіх партій Конгресу депутатів та Сенату Генеральних кортесів.

Рустем Умєров закликав Захід надати Україні дозвіл бити наданою зброєю на більшу відстань

Рустем Умєров закликав Захід надати Україні дозвіл бити наданою зброєю на більшу відстань

Міністр оборони України Рустем Умєров закликав західних партнерів надати Україні дозвіл бити їхньою зброєю на більшу відстань.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Стаpший стpілець-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Інструктор служби авіації та протиповітряної оборони

від 25000 до 70000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій у 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область