ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Загін із розмінування НГУ за тиждень обстежив 370 га у Херсонській області й знешкодив 45 вибухонебезпечних предметів

Важливі новини Новини
27 Квітня 2023, 11:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Фото: Нацгвардія

Зведений загін розмінування Національної гвардії України продовжує виконання завдань з гуманітарного розмінування територій сільськогосподарського призначення Херсонської області.

Про це під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

— Загалом за цей час у районі населених пунктів Висунці та Музиківка було обстежено близько 370 га місцевості, 1,5 км доріг, 9,6 км ліній електропередач і знешкоджено 45 вибухонебезпечних  предметів, — розповів Микола Уршалович.

Крім того, групи розмінування Національної гвардії в Запорізькій, Луганській, Харківській та Миколаївській областях за минулий тиждень  обстежили близько 115 га місцевості, 10 км доріг та знешкодили 27 вибухонебезпечних предметів.

 

Кореспондент АрміяInform

Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

WorkUa Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Olx Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр