ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Ставці Верховного Головнокомандувача підбили підсумки зустрічі у форматі «Рамштайн»

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Квітня 2023, 14:15

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 25 квітня, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це інформує глава держави.

«Підбили підсумки та розглянули результати чергової зустрічі у форматі «Рамштайн». Україна та її Сили оборони безупинно стають сильнішими. Але маємо прискорювати темпи постачання зброї, адже кожен день затримки — це життя наших бійців», — наголосив глава держави.

На Ставці Верховного Головнокомандувача його учасники актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, зокрема на найскладніших напрямках. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах їхньої відповідальності.

«Також обговорили перебіг комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад. Бійці мають бути забезпечені всім необхідним задля найякіснішого виконання завдань командування з наближення нашої перемоги», — резюмував Президент України.

Читайте нас в Telegram
У 25-й бригаді ДШВ масштабують підрозділи дронів-перехоплювачів для захисту неба
У 25-й бригаді ДШВ масштабують підрозділи дронів-перехоплювачів для захисту неба

У 25-й повітрянодесантній бригаді розширюють систему протиповітряної оборони на основі дронів-перехоплювачів.

Ворожі дрони кілька разів атакували Богодухів: п’ятеро постраждалих
Ворожі дрони кілька разів атакували Богодухів: п’ятеро постраждалих

Сьогодні, 21 квітня, російські війська кілька разів били по Богодухову, внаслідок чого п’ятеро людей постраждали.

Зменшення санкційного та політичного тиску позначилося зростанням військових амбіцій ворога — Президент
Зменшення санкційного та політичного тиску позначилося зростанням військових амбіцій ворога — Президент

Володимир Зеленський заслухав доповіді командування ЗСУ про те, що планує ворог та які пріоритети визначені для російської армії політичним керівництвом.

«Триває битва за логістику» — на Лиманському напрямку «вирізають» будь-який рух на передньому краю
«Триває битва за логістику» — на Лиманському напрямку «вирізають» будь-який рух на передньому краю

На Лиманський напрямок ворог підтягує свіжі екіпажі безпілотних систем.

«Сталевий кордон» знищив ворожу гаубицю, склад БК та шість укриттів окупантів
«Сталевий кордон» знищив ворожу гаубицю, склад БК та шість укриттів окупантів

За добу підрозділи «Сталевого кордону» знищили техніку, укриття та склад боєприпасів противника.

ВАКАНСІЇ
Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Гвiздець

А7153

Інженер з ремонту дронів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Кухар їдальні, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

--- ---