Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Національний координаційний центр кібербезпеки (НКЦК) при Раді національної безпеки і оборони України за підтримки CRDF Global в Україні з 13 березня по 20 квітня 2023 року провів навчальний захід із серії «Управління вразливостями» (VDP).
Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.
У десятій програмі із серії «Управління вразливостями» взяли участь понад 30 профільних технічних спеціалістів, які представляли 20 організацій енергетичного сектору України, з-поміж яких Міністерство енергетики України, НАЕК «Енергоатом», НЕК «Укренерго», регіональні обленерго тощо.
Метою таких заходів є покращення практичних навичок з виявлення вразливостей в інформаційних системах та забезпечення комплексного кіберзахисту в основних суб’єктах забезпечення кібербезпеки, державних установах, об’єктах критичної інфраструктури та інших організаціях у рамках державно-приватного партнерства.
«Програма «Управління вразливостями» була створена для підвищення рівня кіберзахисту організацій різних секторів критичної інфраструктури України шляхом навчання та підвищення кваліфікації ключових фахівців кібербезпеки цих організацій. Вона дає чіткі настанови та методології з виявлення й усунення вразливостей безпеки та протидії кібератакам, а також допомагає організаціям зменшити кіберризики, сприяючи виявленню та усуненню вразливостей до того, як ними скористаються зловмисники», — зазначив керівник управління забезпечення діяльності НКЦК профільної служби Апарату РНБО України Сергій Прокопенко.
Також Сергій Прокопенко подякував усім фахівцям за активну участь, адже це дозволило підвищити обізнаність, розвиток спеціальних практичних навичок фахівців безпеки та вдосконалити в майбутньому програми кібербезпеки організацій критичної інфраструктури.
Учасники VDP показали високу зацікавленість у вирішенні завдань та на фінальному CTF. Переможці шеститижневого тренінгу для працівників енергетичного сектору отримали призи, які допоможуть їм і далі розвивати свої професійні навички.
Навчальна програма була розроблена для задоволення вимог компаній та підприємств енергетичного сектору критичної інфраструктури, які стикаються з конкретними викликами кібербезпеки, особливо під час російської агресії.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату — аналог радянської Ф-1. Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного зразка. Раніше в нас не було виробництва такого типу гранат.
Ворог застосував легкові автомобілі та баггі для доставки особового складу до міста. Однак спроба російських військових зазнала фіаско.
У горах знайшли 21-річного чоловіка, який намагався перетнути незаконно кордон, але загубився і 4 дні блукав у горах.
Українці, як ніхто інший у світі, хочуть, щоб ця війна закінчилася. Але точно не шляхом знищення нашої нації, культури, наших міст.
Втрати російських окупантів від початку спроби повторного наступу на Харків у травні 2024 року сягнули на поточний момент понад 10 тисяч особового складу.
Захищаємо світ
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…