ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Центральний шаховий клуб ЗСУ організував свято для маленьких пацієнтів «ОХМАДИТу»

Регіони
Прочитаєте за: 3 хв. 20 Квітня 2023, 11:31

У Національній дитячій спеціалізованій лікарні Міністерства охорони здоров’я «ОХМАДИТ» за ініціативи Центрального шахового клубу ЗС України відбувся шаховий турнір. Міжнародний майстер Сергій Павлов зіграв з дітьми, які перебувають на лікуванні. 

— Наші діти — наш скарб, а шахи — це не лише гра, а й розвиток логічного та стратегічного мислення. Саме тому ми сьогодні в «ОХМАДИТі», — зазначив голова правління Центрального шахового клубу ЗС України (ЦШК ЗСУ), академік Національної академії наук вищої освіти України, професор, заслужений лікар України полковник запасу Олег Шекера. — Нехай дітки долучаються до гри в шахи, адже це ще й психологічна реабілітація та здоров’я.

Олег Шекера ознайомив присутніх з історією гри в шахи та розповів, які заходи організує ЦШК ЗСУ для військовослужбовців та членів їхніх сімей.

 

— У зв’язку з воєнним станом ми обмежили діяльність. Однак попри все в нас щотижнево проходять шахові турніри. У них беруть військовослужбовці, військові пенсіонери та члени клубу, — розповідає керівник шахового клубу ЗСУ. — Безумовно, раніше масштаби діяльності були значно більшими. Зокрема ми запрошували дітей із Чернігівщини. Проводили в ЗСУ шахові турніри, зокрема в самому Міністерстві оборони. До речі, програму нашої діяльності затверджують саме в профільному управлінні військового відомства. Щорічно ми організовуємо День шахів. У клубі часто бувають міжнародні майстри та гросмейстери, зокрема Юля Осьмак, Сергій Павлов та інші. Активно співпрацюємо з Федерацією шахів України. Окрім цього, щорічно ми проводимо чемпіонат України серед військових і цивільних медичних вишів. У період АТО до Києва приїжджав неодноразовий чемпіон світу з шахів Гарі Каспаров. У сеансі одночасної гри з ним брали участь 10 осіб. Завдяки нашій протекції серед них були й військові. 

Привітав учасників шахового турніру директор Національного дитячого спеціалізованої лікарні Міністерства охорони здоров’я «ОХМАДИТ» Володимир Жовнір.

— Все, що ми робимо — все для наших дітей, заради їхнього здоров’я. Тому щиро дякую шаховому клубу ЗС України за організацію турніру, — зазначив він. — Дякую всім учасникам, батькам, представникам ЗМІ та вболівальникам, які долучилися до заходу. 

Малі пацієнти «ОХМАДИТу» були в захваті від гри, адже більшість із них уперше вступили у «двобій» з міжнародним майстром, але головне, що діти змогли відвернути увагу від лікувальних буднів. 

— Грати в шахи мене тато навчав ще змалку, — каже маленький Ярослав (на турнір він приїхав на візку). — Буду  тренуватися, аби знову взяти участь у змаганнях та зіграти з майстром.

Від Центрального шахового клубу ЗС України дітям вручили почесні грамоти та солодкі подарунки, а директору «ОХМАДИТу» Володимиру Жовніру — кубок.

Фото автора 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
На Курахівському напрямку узяли в полон жадібного окупанта-ветерана

На Курахівському напрямку узяли в полон жадібного окупанта-ветерана

Чоловік встиг повоювати в Афганістані і Чечні, а потім приїхав в Україну, де і був узятий в полон.

Третина всіх атак ворога припала на Покровський напрямок

Третина всіх атак ворога припала на Покровський напрямок

З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 89.

Пілоти армійської авіації показали свою роботу на Харківщині

Пілоти армійської авіації показали свою роботу на Харківщині

Гвинтокрили Мі-8 окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського завдають удару по ворожих позиціях.

Рада Україна — НАТО обговорить довгострокову підтримку на 40 млрд євро щороку

Рада Україна — НАТО обговорить довгострокову підтримку на 40 млрд євро щороку

На засіданні Ради Україна — НАТО 13 червня країни-члени Альянсу обговорять, як забезпечити передбачувану підтримку України в довгостроковій перспективі.

Президент України прибув до Саудівської Аравії: що відомо

Президент України прибув до Саудівської Аравії: що відомо

Президент України Володимир Зеленський у Саудівській Аравії зустрівся із Його Королівською Високістю Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

До експлуатації в ЗСУ допустили за тиждень 14 нових зразків озброєння і техніки

До експлуатації в ЗСУ допустили за тиждень 14 нових зразків озброєння і техніки

За минулий тиждень було допущено до експлуатації у Збройних Силах України 14 нових зразків озброєння та військової техніки.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Оператор БПЛА (контракт ЗСУ)

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Старший Сапер

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО