ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ланцюг злочинів москви щодо кримськотатарського народу може розірвати лише перемога України – Рефат Чубаров

Актуальні новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Квітня 2023, 16:54

85 років тому в Криму було здійснено один із зловісних актів, який, за задумом кремлівських катів на чолі зі Сталіним, мав би остаточно придушити волю кримськотатарського народу до відродження та збереження на своїй рідній землі.

Про це Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав у Фейсбук.

17 квітня 1938 року в Сімферополі в підвалах кримського управління НКВС СРСР було розстріляно десятки відомих кримськотатарських учених, письменників, істориків, композиторів, громадських діячів… Усі вони були звинувачені в націоналізмі, що в умовах комуністичного режиму СРСР означало лише те, що кожен із розстріляних намагався бути корисним своєму народу та працювати на благо Криму.

До чергового масового знищення кримськотатарської еліти НКВС-ти готувалися понад рік, застосувавши всі свої садистські прийоми з вибивання у своїх жертв потрібних їм свідчень.

5 березня 1938 року сталіним та його найближчими соратниками було складено черговий розстрільний список по Кримській АРСР, у якому з 60 осіб 41 були кримськими татарами, серед яких був і Асан Сабрі Айвазов, перший Голова Курултаю кримськотатарського народу, що зібрався у Бахчисараї у листопаді 1917 року.

Виїзна сесія військової колегії Верховного суду СРСР, що відбулася в Сімферополі 17 квітня 1938 року стосовно всіх кримських татар, оголошувала майже однакові звинувачення, які зводилися до того, що, мовляв, обвинувачені є керівниками або учасниками «антирадянської пантюркістської шпигунської та диверсійно-терористичної організації в Криму, що мала на меті повалення радянської влади, відторгнення від СРСР Криму, встановлення фашистської держави під протекторатом іноземних держав».

Використовуючи таке «звинувачення», кремлівські кати розправилися з усіма, хто, після багатьох репресій, здійснюваних чекістами в Криму з 1928 року, ще залишався помітним у Криму: делегатами Курултаю кримськотатарського народу 1917-1918 років, членами Міллі Фірка, представниками наукової та творчої інтелігенції.

…Попереду змучений, знекровлений корінний кримськотатарський народ чекали ще зловісніші злочини, які виношував кремль. Друга світова війна була використана режимом СРСР для остаточної (як хотілося москві) розправи над непокірним народом – тотальною депортацією кримськотатарського народу зі своєї землі, здійсненої 18-21 травня 1944 року.

У тимчасово окупованому рф Криму, яка триває десятий рік, путін та його оточення є продовжувачами справи сталіна, якому не вдалося остаточно знищити кримськотатарський народ.

Ланцюг злочинів москви щодо Криму і кримськотатарського народу, що триває понад 240 років, може бути розірваний лише в результаті перемоги України в російсько-українській війні і розпаду рф.

Світла пам’ять жертвам кривавого терору СРСР!

Allah rahmet eylesi!

Читайте нас в Telegram
Знайшли «нору» — накрили артилерією: укриття окупантів знищили на Куп’янському напрямку

Розвідка десантників виявила замасковану позицію росіян, яку використовували для підготовки штурмів.

У Києві відбувся дводенний естонсько-український оборонний форум
У Києві відбувся дводенний естонсько-український оборонний форум

Київ став центром стратегічного діалогу між оборонними секторами України та Естонії.

Інформація як зброя — офіцер ЗСУ прочитав лекцію в Балтійському оборонному коледжі
Інформація як зброя — офіцер ЗСУ прочитав лекцію в Балтійському оборонному коледжі

Український офіцер поділився бойовим досвідом роботи з медіа з майбутніми командирами країн НАТО.

Україна та Азербайджан посилюють оборонну співпрацю: підписано шість нових угод
Україна та Азербайджан посилюють оборонну співпрацю: підписано шість нових угод

Україна та Азербайджан поглиблюють співпрацю — сторони вже підписали низку угод і домовилися про подальші кроки.

Розгром бази «Молній»: прикордонники знищили стартові позиції та склади ворожих дронів на Харківщині
Розгром бази «Молній»: прикордонники знищили стартові позиції та склади ворожих дронів на Харківщині

Українські бійці виявили та знищили позицію, з якої росіяни запускали ударні безпілотники.

Швидкість не допомогла: 16-й корпус розгромив мотоциклетну атаку окупантів на Харківщині
Швидкість не допомогла: 16-й корпус розгромив мотоциклетну атаку окупантів на Харківщині

Окупанти вперше за тривалий час спробували прорватися на мотоциклах, але швидкість їх не врятувала.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Військовий зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Оператор бойових модулів

від 22000 до 110000 грн

Вся Україна

421 окремий батальйон безпілотних систем

Водій категорії С

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---