ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Публікуючи відео з воєнним злочином, росіяни залякують своїх же військових — ГУР

Новини
13 Квітня 2023, 9:27
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Метою публікації відео з воєнним злочином є бажання росіян залякати своїх же військових, щоб ті не здавалися у полон, та спроба деморалізувати та посіяти паніку в Силах оборони України.

Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов, інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Це кричущий факт порушення всіх можливих норм і правил ведення війни. Я вже не кажу про Женевські конвенції, міжнародне гуманітарне право та багато інших речей. Це факт, на який безумовно світ має звернути увагу не лише зі співчуттям чи обуренням, але й спільною роботою для притягнення до відповідальності всіх винних», — сказав Андрій Юсов.

Водночас, за словами представника ГУР МО України, винні не лише виконавці цього воєнного злочину.

«Оприлюднення цього відео — це свідчення того, що подібна геноцидна політика, подібна політика воєнних злочинів є державною політикою. Оскільки пропаганда на росії централізована, періодично викладення таких звірств російських військових, які ми спостерігаємо… Ми бачили нещодавно страту українського бійця за гасло «Слава Україні!» і в цілому, раз на кілька тижнів-місяць, з’являється подібний контент. Це цілеспрямована державна політика рф по висвітлення звірств своєї армії проти українських військових. Метою є спроба деморалізувати та посіяти паніку в українських Силах оборони, що їм не вдається», — пояснив Андрій Юсов.

Він додав, що ще однією метою є також залякування військових рф.

«Мовляв, «не думайте здаватися в полон, оскільки в українському полоні з вами робитимуть те ж, що ми робимо з українськими полоненими», — зазначив представник воєнної розвідки України.


Сім балістичних ракет та 189 дронів: росіяни здійснили повітряну атаку на Україну
Сім балістичних ракет та 189 дронів: росіяни здійснили повітряну атаку на Україну

У ніч на 26 червня (з 18:00 25 червня) противник атакував 7 балістичними ракетами Іскандер-М (по Київщині та Полтавщині) з Брянської, Курської області рф.

Уражена 81 точка вильоту ворожих дронів — СБС ЗСУ
Уражена 81 точка вильоту ворожих дронів — СБС ЗСУ

Протягом доби підрозділи угруповання СБС уразили/знищили 1538 цілей противника.

Пам’яті командира відділення Василя Хомчина (позивний «Дикий»)
Пам’яті командира відділення Василя Хомчина (позивний «Дикий»)

Кіборг знову став до лав захисників після початку повномасштабного вторгнення.

Ворог вночі атакував енергетичну інфраструктуру на півдні Одещини
Ворог вночі атакував енергетичну інфраструктуру на півдні Одещини

Вночі 26 червня російські  війська атакували енергетичну та цивільну інфраструктуру півдня Одещини.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер

від 13000 до 20000 грн

Суми

Сумський МТЦК та СП

Middle Business Analyst

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Начальник станції метеорологічної групи

від 24000 до 27000 грн

Умань

Військова частина А2614

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область