ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оптимізація системи закупівель в МОУ: Міноборони і британська Crown Agents обговорили напрями співробітництва

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2023, 21:52

У Міністерстві оборони України відбулась офіційна зустріч з представниками міжнародної британської некомерційної організації Crown Agents.
Від Міністерства оборони України делегацію очолив заступник Міністра оборони України Денис Шарапов. До складу делегації також увійшли заступник директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Ярослав Федорчук.
Організацію Crown Agents представляли: генеральний директор Фергус Дрейк, генеральний директор в Україні Тетяна Коротченко, заступник генерального директора в Україні Євген Вілінський.
Під час офіційної зустрічі іноземна сторона поінформувала представників Міністерства оборони України про досвід роботи в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії.
Зокрема, при закупівлях для Міністерства охорони здоров’я України участь компанії дозволила суттєво збільшити кількість постачальників та зекономити велику частку (по окремих товарах до 45%) бюджетних коштів.
Під час переговорів учасники зустрічі також попередньо обговорили перспективні напрями співробітництва, зокрема, щодо проведення окремих оборонних закупівель (по визначеній категорії товарів, зокрема, промислових, сільськогосподарських товарів, хімічного продовольства), а також можливість обміну досвідом та організації навчання (тестування) українських фахівців у сфері закупівель.
За результатами зустрічі сторони обговорили подальші практичні кроки для реалізації напрямів співробітництва. Найближчим часом від організації Crown Agents очікується перелік товарів, які можливо поставити, а також комерційна пропозиція щодо організації підготовки для українських фахівців у сфері закупівель.
ДОВІДКОВО. Організація Crown Agents має офіс в Україні та від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну надає гуманітарну допомогу урядовим організаціям, постачаючи засоби індивідуального захисту, тактичні аптечки, генератори, медичне обладнання, тощо. Також, організація реалізує в Україні проекти, які фінансуються Урядом Великої Британії та спрямовані на залучення британського бізнесу до програм відновлення України та підтримку організацій громадянського суспільства.
Працюючи у тісному партнерстві з Урядом України, організація Crown Agents переважно фокусується на сфері державних закупівель та управлінні ланцюгами постачань.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас у Facebook
«Не поширюйте інформацію із посиланням на ресурси рф»: у Силах оборони звернулися до українців

«Не поширюйте інформацію із посиланням на ресурси рф»: у Силах оборони звернулися до українців

У Силах оборони півдня України звернулись до всіх ЗМІ, коментаторів, експертів та блогерів та закликали не поширювати інформацію із посиланням на ворожі ресурси, не висувати версій, не робити припущень щодо роботи Сил оборони.

На Бахмутському напрямку у межах села Іванівське йдуть жорсткі бої — Ілля Євлаш

На Бахмутському напрямку у межах села Іванівське йдуть жорсткі бої — Ілля Євлаш

На Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське, йдуть жорсткі бої в межах міста.

Ворог намагається вибити ЗСУ із плацдармів на лівобережжі Дніпра

Ворог намагається вибити ЗСУ із плацдармів на лівобережжі Дніпра

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра.

В Одесі вже 12 загиблих: під завалами рятувальники знайшли тіло ще однієї дитини

В Одесі вже 12 загиблих: під завалами рятувальники знайшли тіло ще однієї дитини

Очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив, що рятувальники знайшли тіло ще однієї загиблої дитини з-під завалів в Одесі.

З-під завалів багатоповерхівки в Одесі дістали тіло 10-річного хлопчика

З-під завалів багатоповерхівки в Одесі дістали тіло 10-річного хлопчика

Кількість жертв нічної російської атаки по Одесі 2 березня збільшилась до 11 осіб.

Захищаємо світ

00
00
00