ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Евакуаційний потяг із Покровська відтепер прибуватиме на Житомирщину

Новини
13 Квітня 2023, 5:48
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Евакуаційний потяг. Ілюстративне фото

З 18 квітня безплатний евакуаційний поїзд із Покровська, Донецька область, змінює місце прибуття. Якщо раніше він курсував на Черкащину, то тепер охочі евакуюватися прибуватимуть до міста Бердичів, Житомирська область.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Рейси здійснюватимуться раз на чотири дні по парних числах. Час відправлення евакуаційного потяга із Покровська — 14:15.

Охочі евакуюватися мають попередньо зареєструватися, зателефонувавши за номерами: (098) 890-33-18, (066) 285-62-90, або ж повідомити про свої наміри на гарячі лінії сільських, селищних рад і військових адміністрацій.

Для евакуації тяжкохворих і маломобільних осіб звертайтеся за телефонами: (099) 710-48-72, (099) 311-53-14, (099) 311-53-36, (096) 108-60-48, (096) 108-52-24.

На Житомирщині внутрішньо переміщених осіб розмістять у безплатних прихистках. Їм нададуть фінансову, гуманітарну і психологічну допомогу, а також соціальний супровід.

Також звернутися за допомогою з евакуації можна на гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48, або ж написати в месенджери на номер (096) 078-84-33.

З більш детальною інформацією про безплатну евакуацію до Житомирської області можна ознайомитися за посиланням.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Старший механік-водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Дешифрувальник БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Дубно

130орб

Водій – механік БМП

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Номер обслуги, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП