Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Понад 50 слухачів курсу підготовки офіцерів стратегічного рівня для сектора безпеки і оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського ознайомилися із засадами функціонування і розбудови системи кібербезпеки України, а також технічними можливостями Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) при РНБО України.
Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.
У зустрічі на технічному майданчику НКЦК взяли участь керівник служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки Апарату РНБО України Наталія Ткачук та фахівці НКЦК.
Під час заходу йшлося про національну систему кібербезпеки України та важливість координуючої ролі та місця НКЦК. Військовослужбовцям продемонстрували технічні можливості НКЦК, які використовуються фахівцями для оперативного виявлення та аналізу кіберінцидентів. Також обговорено проблемні питання сфери кібербезпеки та шляхи їх вирішення.
«Кіберскладова цієї війни є не менш важливою, ніж військова. Усі представники сектору безпеки і оборони мають розуміти важливість кібербезпекової складової у системі національної безпеки та необхідність посилення кібероборони держави. Тому взаємодія з провідними навчальними інституціями України залишається одним з пріоритетів НКЦК у сфері розбудови потенціалу Національної системи кібербезпеки України», — сказала Наталія Ткачук.
Особливу увагу було приділено питанню координації під час реагування на кібератаки. Фахівці НКЦК поінформували слухачів про технічні можливості та інструменти для виявлення ознак кібератак. Також наголошувалося на важливості взаємного обміну інформацією між усіма суб’єктами забезпечення кібербезпеки України, зокрема з використанням платформи MISP НКЦК.
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Розташовані в зоні інтенсивних бойових дій населені пункти на півночі Харківської області зруйновані майже вщент. Найбільше постраждали Вовчанськ, світлини руїн якого нещодавно опублікувала Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату — аналог радянської Ф-1. Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного зразка. Раніше в нас не було виробництва такого типу гранат.
Ворог застосував легкові автомобілі та баггі для доставки особового складу до міста. Однак спроба російських військових зазнала фіаско.
У горах знайшли 21-річного чоловіка, який намагався перетнути незаконно кордон, але загубився і 4 дні блукав у горах.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…