Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
У Східному регіональному центрі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з родинами військовополонених і безвісти зниклих воїнів ТрО в/ч А7097 з Полтави.
Про це повідомляє Координаційний штаб у телеграм-каналі.
У зустрічі взяли участь керівник Східного регіонального центру Сергій Чебишев, представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Національної поліції, Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Сил територіальної оборони ЗСУ.
Представники родин цікавилися першочерговістю подання на обмін військовослужбовців окрім вразливих категорій: жінок, поранених, хворих. За словами Сергія Чебишева, реєстри складені в алфавітному порядку і на першочерговість подання на обмін нічого не впливає. На жаль, при поверненні з полону вирішальною є позиція ворожої сторони.
Представники Штабу також зазначили, що звернення напряму до так званих «омбудсменів» росії та невизнаних утворень на окупованих територіях України, а також інших органів влади російської федерації дають можливість ворогу використовувати полоненого у своїх цілях, проводити ІПСО. У випадку особливої уваги до окремого полоненого ризик психологічного впливу ворога на нього значно збільшується, а видачу таких полонених умисно затягують.
Також на зустрічі обговорили питання звернень до міжнародних організацій, «вироків», винесених судами рф проти українських військовополонених, збору інформації про місця знаходження бранців Кремля. Особливу увагу було звернено на шкідливість медійної публічності для полоненого. Розповсюдження персональних даних та відомостей про особу воїна в полоні може мати негативні наслідки для його долі.
@armyinformcomua
Спроба російського окупанта збити український FPV-дрон з автомата завершилася для нього фатально: як зазначили у 152-й омбр.
На Покровському напрямку пілоти бригади «Червона Калина» завдяки новим далекобійним дронам «ДАРТС» завдають неочікуваних ударів по тилах, логістиці та зброї окупантів.
Координаційний штаб спільно з громадським рухом «Жіноча Сила України» та за підтримки Міжнародного комітету Червоного Хреста розробили спеціальний буклет-навігатор для родин військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні.
Провести 45 діб на «нулі», отримати поранення і гасити палаючий бліндаж під ворожим вогнем з 20 метрів — це лише частина випробувань, які витримав нацгвардієць Іван на Покровському напрямку, утримуючи позицію удвох з побратимом.
Кремлівська пропаганда розповсюдила новий фейк про нібито відмову у виплаті компенсацій родинам загиблих українських військовослужбовців через «неможливість встановити обставини смерті».
Бійці 3-го Інтернаціонального легіону оборони України продемонстрували неймовірну майстерність, збивши ворожий дрон-камікадзе на ходу.
від 20100 до 123000 грн
Кам'янське, Дніпропетровська область
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…