ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Затримано агентку фсб, яка скоригувала ворожий ракетний удар по школі на Донеччині

Новини
7 Квітня 2023, 11:10
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У прифронтових районах Донецької області затримано ще одну учасницю розгалуженої агентурної мережі фсб. Зловмисниця збирала для окупантів розвіддані про місця базування та маршрути переміщення Сил оборони в районах Краматорська, Костянтинівки і Торецька.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Вона передавала агресору координати місцевих шкіл і дитячих садочків. Саме за її «наводкою» рашисти здійснили ракетний удар по одному з навчальних закладів у серпні минулого року. Унаслідок російської повітряної атаки було зруйновано будівлю місцевої школи. Після ворожих обстрілів агентка виходила на місце події та фіксувала наслідки, про які потім «звітувала» російській спецслужбі.

За даними слідства, фігуранткою виявилась мешканка прифронтового українського міста, яка була завербована фсб після початку широкомасштабного вторгнення.

Під час виконання злочинних завдань фігурантка передавала ворогу локації українських об’єктів через месенджер у вигляді електронних координат або фотоматеріалів з прив’язкою до місцевості. У разі захоплення регіону ворог обіцяв своїй поплічниці «посаду» у лавах місцевої окупаційної адміністрації.

При обшуку за місцем проживання зловмисниці виявлено мобільні телефони, які вона використовувала для комунікації з агресором, зокрема для передачі фото українських об’єктів.

На підставі зібраних доказів затриманому повідомили про підозру у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану.

Їй обрано запобіжний захід — тримання під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Технік РТБ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець ВСК (ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)

Фахівець зв’язку

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Гранатометник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ