ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Мінветеранів отримало 15 тисяч заяв на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України

Новини
5 Квітня 2023, 4:04
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

4 квітня, завершився другий етап спільного проєкту з підтримки ветеранів і ветеранок, які дістали інвалідність внаслідок війни І або II групи. Заявники, що пройдуть верифікацію, отримають одним платежем кошти на свій банківський рахунок у розмірі 4 тис. гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися впродовж чотирьох місяців незалежно від наявності інших видів допомоги.

Це повідомлення міститься на сайті Міністерства у справах ветеранів України.

Надалі, за умовами проєкту, можливість подачі заяв в електронній формі тимчасово припиняється задля завершення процесу виплати коштів на банківські картки заявникам та удосконалення технічних процесів. Команда Мінветеранів вибудовує простий, доступний і прозорий сервіс.

Про продовження проєкту щодо виплати грошової допомоги від Червоного Хреста України буде повідомлено на інформаційних ресурсах Мінветеранів.

Мінветеранів нагадало, що перші 10 тисяч заяв від ветеранів і ветеранок, які мають інвалідність внаслідок війни І або II групи, надійшли наприкінці лютого. Надалі було проведено моніторинг якості надання послуги, завершення процесу виплати коштів на банківські картки заявникам та удосконалення технічних процесів.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx військова служба в ТрО ЗСУ солдати, сержанти, офіцери. 126 Об ТрО

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Оператор-сапер безпілотних систем мінування (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Запрошуємо у військові навчальні заклади ЗСУ

від 3000 до 3500 грн

Сосниця, Чернігівська область

RobotaUa Стаpший навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Інспектор прикордонної служби (Бригада Гвардії наступу “Помста”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290