ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сержантів без вищої освіти відтепер можуть призначати на офіцерські посади: роз’яснення Закону України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Березня 2023, 12:12

Умотивований та досвідчений особовий склад дає змогу Україні отримувати нові перемоги та звільняти раніше окуповані території. На даний момент первинні посади молодшого офіцерського складу комплектуються за рахунок випускників військових вишів, офіцерів запасу, сержантів і старшин, які мають вищу освіту за ступенем не нижче ніж бакалавр. Однак наразі на посадах офіцерів проходить військову службу певна кількість сержантів та старшин, які не мають вищої освіти, однак мають бойовий досвід, успішно виконують службові обов’язки на цих посадах, користуються авторитетом та довірою серед підпорядкованого особового складу.

Про це під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник начальника відділу військової кадрової політики ДКП Міністерства оборони України полковник Сергій Литовченко.

— Основною запорукою успішної протидії російській збройній агресії стали хоробрі чоловіки та жінки, які самовіддано виконують свій конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України у складі Збройних Сил України та інших військових формувань. 

Саме вмотивований та досвідчений особовий склад дає змогу нашій державі отримувати все нові перемоги та звільняти раніше окуповані території, — зазначив Сергій Литовченко.

За його словами, з метою підвищення укомплектованості первинних посад молодшого офіцерського складу під час дії воєнного стану, 20 березня 2023 року Верховна Рада України ухвалила Закон № 2978–ІХ «Про внесення зміни до статті 20 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо комплектування Збройних Сил України посадовими особами офіцерського складу на особливий період». Наразі документ передано на підпис Президентові України.

Набрання чинності зазначеного Закону дозволить покращити укомплектованість первинних посад молодшого офіцерського складу військовослужбовцями із реальним бойовим досвідом та підвищити їх мотивацію щодо подальшого кар’єрного зростання на офіцерських посадах у Збройних Силах та інших військових формуваннях.

Читайте нас в Telegram
По Сумщині протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли

По Сумщині протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли

По Сумській області протягом дня 27 травня російські окупанти здійснили 23 обстріли.

Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку

Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Нової Зеландії Вінстоном Пітерсом.

Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати

Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати

Захисники Часового Яру Донецької області показали відео, як яскраво спалили російський танк Т-90М «прорив» та змусили ворога втікати.

У ВМС ЗСУ розповіли, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів

У ВМС ЗСУ розповіли, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів

Начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня України і одночасно речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук розповів, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів.

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями – представниками всіх партій Конгресу депутатів та Сенату Генеральних кортесів.

Рустем Умєров закликав Захід надати Україні дозвіл бити наданою зброєю на більшу відстань

Рустем Умєров закликав Захід надати Україні дозвіл бити наданою зброєю на більшу відстань

Міністр оборони України Рустем Умєров закликав західних партнерів надати Україні дозвіл бити їхньою зброєю на більшу відстань.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Старший оператор протитанкових ракетних комплексів

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Офіцер, лікар медичного пункту

від 56000 до 126000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Психолог

від 13000 до 13000 грн

Київ

Державна прикордонна служба України

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Вогнеметник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго