ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Рішення ЕС про надання Україні 1 млн боєприпасів є вирішальним — Олексій Резніков

Новини
29 Березня 2023, 18:09
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Міністр оборони України Олексій Резніков

Рішення країн-партнерів ЄС про надання Україні 1 млн боєприпасів калібру 155 мм є вирішальним для ходу війни й перемоги України, заявив Міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю естонській ERR.

«Ми повинні захищатися від росіян, стримувати їх, особливо на східному фронті. Потім переходити в контратаку. Це означає, що нам потрібно більше боєприпасів, щоб прорвати їхню лінію оборони. Так ми рятуємо життя наших воїнів. Ось чому ця допомога є такою важливою. Ця війна є війною за ресурси. На нашому боці є ресурси цивілізованого світу, в тому числі європейських країн. Тому прийняте рішення є дуже важливим. Я б сказав вирішальним», — сказав Олексій Резніков, відзначивши велику роль Естонії в ухваленні цього рішення.

Інші важливі тези з інтерв’ю Міністра:

  • Допомога кожної з країн-партнерів є важливою для підвищення оборонних спроможностей України
  • Україна, як будь-яка країна що захищається, потребуватиме більше амуніції та озброєння для завершення війни перемогою, яка стане перемогою всього цивілізованого світу
  • Снарядний диспаритет з росіянами, який все ще значний, нівелюється точністю західної зброї й креативністю її застосування українськими підрозділами.
«Це не війна між маленькою та великою радянськими арміями. Це дві різні армії. Ми більш креативні з більш сучасним обладнанням і мисленням. Тому ми намагаємося використовувати менше боєприпасів», — Олексій Резніков.
  • У Заходу є ресурси й виробнича база для повного забезпечення потреб у боєприпасах. Необхідне відповідне рішення, тому що це важливо для ходу війни
  • Надані Польщею і Словаччиною МіГ-29 посилюють Повітряні Сили ЗСУ, але Україна намагається переконати партнерів в необхідності надання сучасних авіаційних платформ, оскільки навіть модернізовані винищувачі радянського типу значно поступаються російським сучасним літакам.
«Нам потрібні сучасні винищувачі, щоб вони стали частиною нашої системи ППО. Тому ми зберігаємо оптимізм і намагаємося говорити з нашими партнерами про те, що навчання пілотів потрібно починати вже зараз, тому що це потребує часу», — Олексій Резніков.
  • Перші системи Patriot буде розгорнуто в Україні у квітні
  • Танки Leopard будуть застосовані при контрнаступі за рішенням Генштабу можливо у квітні-травні. Контрнаступ планується за кількома напрямами. Час і напрям — рішення Генштабу.
  • Оборона Бахмуту створює можливості для утримання лінії фронту та дає час для підготовки контрнаступу.
«Вони продовжують наступ без значних результатів. Бахмут досі стоїть як фортеця. На цьому напрямі ми знизили наступальні можливості росіян», — Олексій Резніков.
  • Міністр прогнозує позитивні для України зміни у ході війни в цьому році
«Я думаю, що цього року ми побачимо дуже позитивні зміни для України. Я впевнений, що ми продовжимо звільняти тимчасово окуповані території, як це було зроблено у Києві, Чернігівщині, Сумах, Харкові, Херсоні та на острові Зміїний. Буде продовження», — Олексій Резніков.

Джерело: Міністерство оборони України


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Вогнеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Новомосковськ

Новомосковський РТЦК та СП

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Начальник виробничого відділення

від 32000 до 33000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130