Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Понад сорок управлінців, які працюють у сфері кібербезпеки, з державного та приватного секторів, опанували навчального курсу «Програма стратегічного лідерства для українських управлінців у кіберпросторі SJC-2022».
Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.
Програму розроблено Глобальним центром взаємодії в кіберпросторі спільно з кращими міжнародними експертами та за підтримки Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України.
Програма має на меті підвищення рівня професійної підготовленості управлінців та політиків, які залучені до розробки спільних стратегічних рішень в кіберпросторі.
«Для забезпечення стійкості нашої держави у кіберпросторі необхідна не лише технологічна складова та розуміння, як працює сфера кібербезпеки, а й правильні та вчасні стратегічні рішення керівників усіх суб’єктів кібербезпеки України. Ці шість місяців навчання сприяли створенню в Україні спільноти лідерів у сфері кібербезпеки. Це висококваліфіковані спеціалісти, які вміють стратегувати, мислити системно, ухвалювати нелінійні, асиметричні рішення, та розвиватимуть потенціал нашої держави. І я рада, що кожен учасник програми дістав не тільки нові знання, а й натхнення рухатися далі, підвищувати свою ефективність для досягнення спільної мети», — сказала керівник служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки Апарату РНБО України, секретар НКЦК Наталія Ткачук.
Вона також зазначила, що такі ініціативи є надзвичайно важливими, адже реалізація програми стала платформою, де учасники мали змогу обмінюватися досвідом та неформально спілкуватися.
«У кіберпросторі всі мають схожі проблеми та виклики, і дуже важливо обмінюватись інформацією щодо протидії кіберзагрозам, впроваджувати інноваційні підходи на всіх рівнях та тісно співпрацювати один з одним», — додала керівник служби.
На Харківщині окупантами не вдається досягти жодних помітних успіхів від початку повторної спроби наступу в напрямку обласного центру. Їхня мета лишається незмінною, тоді як поточні завдання залежать від активних дій Сил оборони.
Печерський районний суд міста Києва продовжив строк тримання під вартою на 60 діб до 1 листопада 2024 року чотирьом підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ.
Ворог не здається та намагається просунутись на Харківському напрямку, але прикордонники руйнують усі його плани. Завдяки реактивній системі залпового вогню RAK-12 українські військові щодня зменшують кількість російської техніки.
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Розташовані в зоні інтенсивних бойових дій населені пункти на півночі Харківської області зруйновані майже вщент. Найбільше постраждали Вовчанськ, світлини руїн якого нещодавно опублікувала Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Захищаємо світ
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…