ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог своєю артилерією знищує Авдіївку — Олексій Дмитрашківський

Новини
23 Березня 2023, 11:30
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

— Весь час, поки ми перебували у місті, противник здійснював майже безперервні обстріли. Ми не бачили жодного будинку, який не постраждав би від ворожих снарядів. На жаль, в Авдіївці залишається мирне населення. Люди проживають у підвалах. Робота щодо утримання людей постійно підтримується головою міста та волонтерами, — заявив під час прямого етеру телемарафону «Єдині новини» начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

Крім цього, офіцер сказав, що противник намагається обійти місто Авдіївку і здійснює атаки на нього. Тільки за вчорашній день було зафіксовано 26 атак, утім ворога було відбито й він зазнав серйозних втрат.

— Було знищено більше ніж сотню особового складу ворожої армії та поранено понад 240 осіб. Також, маємо інформацію, що наші Сили оборони знищили два танки, два БТР, чотири БМП, два комплекси РЕБ «Житель» і «Борисоглібськ», САУ та одну систему залпового вогню, — додав полковник.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Медична сестpа-анестезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ