ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму Сил ТрО ЗСУ «Готові до спротиву»

Новини Регіони
16 Березня 2023, 13:36
Прочитаєте за: 4 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У столиці відбулася презентація документального фільму про історію створення та розвитку величезного та потужного механізму спротиву Сил ТрО ЗСУ.

Довідково: «Готові до спротиву» — це цикл документальних фільмів, об’єктами дослідження якого стали бригади Сил ТрО ЗСУ. Першим фільмом цього документального циклу стала робота про військових 114-ї бригади територіальної оборони.

Керівником стрічки виступив полковник Олексій Дмитрашківський — начальник служби зв’язків з громадськістю Сил ТрО ЗСУ.

— Історія, яка твориться сьогодні, має документуватися… Не через рік чи два, а прямо сьогодні і зараз. Кожна історія військового увійде в історію бригади та історію цілих армій, — сказав Олексій Дмитрашківський.

Начальник служби зв’язків з громадськістю 114-ї бригади Сил ТрО ЗСУ лейтенант Дмитро Кулібаба подякував усім присутнім за підтримку проєкту.

— Передусім хочеться всім подякувати за те, що ви підтримали нас, і дозволили розпочати цей проєкт у 114-й бригаді. Перше враження про фільм — що цей фільм про людей. Через кінострічку вдалося передати енергію та силу духу  людей, які прийшли 24 лютого захищати свою країну. Дуже багато моментів викликали навіть сльози. Стрічка починається з показу фотографій загиблих бійців, у яких кожен із керівників упізнав своїх бійців. Те, що ми робимо зараз, — ми робимо, зокрема, й для того, аби ця жертва для нас не була марною. Після перегляду  фільму маєш чітке усвідомлення того, що ми мусимо перемогти, — зауважив Дмитро Кулібаба.

З початку широкомасштабного вторгнення до лав ТрО доєдналося багато українських митців. А художнім керівником проєктів «ТРО Медіа» став відомий український режисер Ахтем Сеїтаблаєв, який на показі фільму вручив айдентику командиру 114-ї бригади Сил ТрО ЗСУ полковнику Олександру Ковалю.

— Ми розробили командою ось таку айдентику, яка буде супроводжувати всі серії про кожну бригаду, і цілком природно, що перший отакий інструмент задля розповіді про 114-ту бригаду ми вручаємо вам. Це спеціальний інформаційний носій, всередині якого є флешка, на якій записано трейлер до цього фільму, і, власне, сам фільм. Тут ви можете побачити шеврон Сил ТрО ЗСУ, і тут обличчя бійців вашої бригади, які брали участь у зйомках цього фільму. Цей QR-код, який розроблений в кольорах українського пікселя, приведе вас на ютуб-канал, де ви зможете побачити фільм, — відзначив Ахтем Сеїтаблаєв.

Також до присутніх звернувся командир 114-ї бригади Сил ТрО ЗСУ полковник Олександр Коваль.

— Мета цього фільму — показати феномен територіальної оборони. Я особисто цей феномен побачив. У світі ще не було подібного, як нам вдалося зробити разом із вами. На день ТрО ми мали захід у Броварах, і тоді я казав, що ворог чекав, що ми будемо бігти, і ми побігли… до центрів комплектування та частин ТрО. Як у нас це вийшло, думаю,  у фільмі яскраво показано. Мої емоції зашкалюють. Щиро вам дякую, —  додав Олександр Коваль.

Після показу першої частини фільму «Готові до спротиву» команда «ТРО Медіа» анонсувала вихід наступної стрічки документального циклу, яка буде розповідати про 107-му бригаду Сил ТрО ЗСУ.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 22000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Olx Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Командир саперного взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Командир взводу, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Десна, Чернігівська область