ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄС продовжив на пів року дію санкцій проти рф за підрив територіальної цілісності України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Березня 2023, 11:24

Європейська рада ухвалила рішення про продовження до 15 вересня 2023 року обмежувальних заходів щодо осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Євроради.

Існуючі обмежувальні заходи передбачають обмеження на пересування для фізичних осіб, заморожування активів, а також заборону надавати кошти чи інші економічні ресурси фізичним та юридичним особам із затвердженого списку. Санкції продовжуватимуть застосовуватися до 1473 осіб та 205 організацій, багато з яких є мішенню у відповідь на триваючу необґрунтовану та неспровоковану військову агресію росії проти України.

Після 24 лютого 2022 року, у відповідь на військову агресію рф проти України, ЄС масово розширив санкції проти росії з метою суттєвого послаблення економічної бази росії, позбавлення її критично важливих технологій і ринків, а також значного обмеження її спроможності вести війну.

У висновках Європейської Ради від 9 лютого 2023 року ЄС підтвердив своє рішуче засудження агресивної війни росії проти України, яка є грубим порушенням Статуту ООН і завдала величезних страждань і руйнувань Україні та її народу.

«росія повинна негайно припинити свою жорстоку війну. Європейський Союз непохитно підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно, і залишається непохитним у своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України», — йдеться у повідомленні Євроради.

Читайте нас в Telegram
Згорів при штурмі: ворожий танк не доїхав до наших позицій
Згорів при штурмі: ворожий танк не доїхав до наших позицій

Пілоти FPV-дронів 429-ї бригади безпілотних систем «Ахіллес» уразили російський танк.

Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  
Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  

Пілоти 1-го батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних системи імені Якова Гандзюка провели дронами зачистку.

Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини
Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини

Український суд засудив до 15 років ув’язнення бойовика, який перейшов на бік ворога і воював проти Сил оборони.

Ворожі дрони збивають на відстані тисяч кілометрів: українська «мала» ППО вийшла на новий рівень
Ворожі дрони збивають на відстані тисяч кілометрів: українська «мала» ППО вийшла на новий рівень

Україна першою у світі системно масштабує дистанційне керування дронами-перехоплювачами.

Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»
Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»

Окупанти намагалися забрати свій безпілотник із поля, але потрапили під удар українського дрона.

Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно
Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно

Пілот 425-го штурмового полку «Скеля» змогли помітити і захопити російського піхотинця, що ховався у посадці.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Бухгалтер

до 20700 грн

Баранівка

31 окрема механізована бригада

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Суми

129 окрема бригада ТрО

Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

Оператор БПЛА (ЗСУ, МП ВМСУ) у Жовкву

від 51000 до 121000 грн

Жовква

Львівський РТЦК та СП (Жовква)

Технік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 26000 до 56000 грн

Львів, Львівська область

--- ---