ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Викрито злочинну групу, яка оформлювала кредити на полонених і зниклих безвісти військових

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Березня 2023, 15:54

Для реалізації злочинної схеми зловмисники здійснювали перевипуск SIM-карт та отримували доступ до онлайн-банкінгу полонених і зниклих безвісти військових. Далі оформлювали кредитні картки та привласнювали позики. Загальна сума збитків становить понад 2 мільйони гривень.

Про це інформує Урядовий портал.

Встановлено, що троє осіб отримували дані про мобільні номери військовослужбовців, із якими втратили зв’язок рідні або тих, хто наразі перебуває у полоні. Зловмисники здійснювали перевипуск SIM-карт і перевіряли, чи є перевипущені номери фінансовими. Далі отримували доступ до онлайн-банкінгу. З рахунків захисників перераховували залишок грошей, а також випускали кредитні карти й привласнювали суми позики.

Угрупованню вдалося отримати доступ до мобільних номерів понад 20 військовослужбовців, які знаходяться в полоні або зникли безвісти. Загальна сума збитків становить понад 2 мільйони гривень.

Під час обшуку в оселях фігурантів правоохоронці вилучили банківські картки, SIM-карти, мобільні телефони, які використовувалися у протиправній діяльності. Також поліцейські виявили гранати, які направили на експертизу.

Організатора злочинної групи затримано та повідомлено про підозру (шахрайство). Після проведення заходів буде надана правова кваліфікація дій усіх фігурантів.

Читайте нас в Telegram
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни

Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.

«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду» — історія захисниці Ольги
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду» — історія захисниці Ольги

Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.

Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона
Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.

Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні
Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні

Російські окупанти атакували ударними безпілотниками транспорт гуманітарної місії Організації об’єднаних націй у Херсоні.

Вказував ворогу цілі на Херсонщині і просив не обстрілювати ферму батька: зрадник отримав вирок
Вказував ворогу цілі на Херсонщині і просив не обстрілювати ферму батька: зрадник отримав вирок

Суд визнав 32-річного чоловіка винним у державній зраді та призначив йому максимальне покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Один із найдорожчих у своєму класі»: зенітники «Фенікса» знищили ворожий БПЛА вартістю $300 000
«Один із найдорожчих у своєму класі»: зенітники «Фенікса» знищили ворожий БПЛА вартістю $300 000

Українські зенітники знищили в небі над Донеччиною новітній розвідувальний безпілотник росіян «Мерлін-ВР».

ВАКАНСІЇ
Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Біляївка

Державна прикордонна служба України

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Снайпер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

--- ---