ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Для чого окупанти облаштовують нові позиції у своєму глибокому тилу на лівобережжі Херсонщини

Новини
1 Березня 2023, 15:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону «Єдині новини» прокоментувала інформацію про облаштування російськими загарбниками нових позицій на лівому березі Херсонської області.

— Вони усвідомлюють, що така лінія оборона їм буде потрібна. В своїх далеких планах вони мають відступати до неї, — зазначила вона.

Також Наталія Гуменюк розповіла про цілі, які ставлять перед собою окупанти, «евакуйовуючи» цивільне населення в населені пункти біля своїх нових позицій. 

— Це імітація турботи про місцеве населення і також «прикриття» власної безпеки. Вони завжди ховаються за мирним населенням і їм потрібна відповідна щільність місцевого населення в тих місцях, де вони будуть облаштовувати для себе нові пункти базування.

Керівник Об’єднаного координаційного пресцентру підкреслила, що Збройні Сили України завдають лише прицільних ударів і тільки по тих позиціях, де підтверджено перебування окупантів і нема загрози цивільним людям.

— Постійно бережемо цивільне населення й інфраструктуру, навіть якщо вони знаходяться в тимчасовій окупації, – підкреслила Наталія Гуменюк.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ