ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент провів засідання Ставки: детально обговорили ситуацію на фронті

Новини
28 Лютого 2023, 15:34
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександр Сирський та командувач ОСУВ «Таврія» Олександр Тарнавський доповіли про перебіг бойових дій у районах відповідальності їхніх угруповань.

Командувач ОСУВ «Північ» Сергій Наєв та командувач ОСУВ «Одеса» Едуард Москальов доповіли про ситуацію на Північному та Південному напрямках.

Члени Ставки розглянули загальну оперативну обстановку та ймовірний характер дій противника найближчим часом, про що доповіли Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний і начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Крім того, було розглянуто стан забезпечення сил оборони боєприпасами й технікою, перебіг підготовки українських військовослужбовців за кордоном, зокрема потреби сил оборони щодо чисельності та спеціальностей.

У засіданні також  взяли участь: керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Електрик-дизеліст у 40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта

від 20100 до 50100 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

RobotaUa Стрілець-Зенітник ПЗРК (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

RobotaUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

WorkUa Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

WorkUa Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130