ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ми хотіли б залучити до Формули миру країни Латинської Америки, Африки, Індію та Китай — Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Лютого 2023, 18:49

Про це глава держави заявив під час пресконференції з представниками українських та міжнародних ЗМІ.

Водночас Володимир Зеленський підкреслив, що Україна робить конкретні кроки задля досягнення миру, ініціювавши Формулу миру на G20 та відобразивши в ній бачення щодо завершення війни.

— Ми запропонували кроки. Сьогодні ми бачимо зацікавлення у виконанні цієї формули миру й підтримку. Наступним кроком я бачу залучення якомога більшої кількості держав для першого установчого саміту. Хочеться, щоб він був результативним. І хочеться дійсно дотиснути й добити, щоб він був там, де буде велика кількість держав світу. Я працюю разом з нашою командою й партнерами над тим, щоб були не тільки держави – стратегічні партнери, які нас підтримують. Ми працюємо, щоби були представники з різних континентів.

Президент України додав, що хотів би залучити до Формули миру країни Латинської Америки, Африки Індію та Китай.

— Наше завдання — залучити абсолютно всіх і показати світу: ось вона —  повага до територіальної цілісності, до Статуту ООН, до життя й права людей жити. Я вважаю, що чим більше країн ми залучимо з усіх континентів світу, то більшою буде наша підтримка, — наголосив Зеленський.

Кореспондент АрміяInform
Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна
Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна

Президент України Володимир Зеленський у неділю прибув з офіційним візитом до Великої Британії.

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

ВАКАНСІЇ
Військова служба за контрактом

від 20000 до 120000 грн

Черкаси, Черкаська область

Начальник майстеpні (з ремонту озбpоєння та техніки), військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор РЕР/РЕБ

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

служба в Збройних Силах України

від 20100 до 125000 грн

Лозова, Харківська область

Медсестра в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---