На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
У Північній операційній зоні тривають оперативно-тактичні навчання з охорони та оборони особливо-важливих державних об’єктів критичної інфраструктури під час ведення бойових дій «Оксиморон-2023».
Зокрема, на Київщині під загальним керівництвом командувача Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проведено тактико-спеціальне навчання Сил оборони України з оборони зони відчуження Чорнобильської атомної електростанції.
— Тренування відбувається на постійній основі. Спочатку військовослужбовці готуються у складі своїх підрозділів окремо. Через певний період відбуваються спільні тренування та навчання, під час яких військовослужбовці відточують свої навики в умовах наближених до бойових. Командири та штаби передбачають маневри військ та інші військові заходи задля того, щоб у будь-який час вчасно відреагувати на можливі дії ворога, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, на даний час загроза з півночі проти України є мінімальною. Крім того, проведено низку комплексів і заходів, які унеможливлюють прохід ворожих сил через кордон.
— Сили оборони постійно вживають заходи щодо зміцнення державного кордону України на Київському напрямку. Зокрема, облаштовуються та утворюються відповідні загородження, які забезпечують непрохідність ворожих сил на цьому напрямку, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Командувач також наголосив на тому, що Київський напрямок завжди є і залишається пріоритетним.
— На даний час на Київському напрямку ситуація стабільна та контрольована. Мешканці столиці мають бути впевнені у Збройних Силах України, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, Службі безпеки України, а також у співробітниках Національної поліції та Міністерства з надзвичайних ситуацій, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Нагадаємо, що оперативно-тактичні навчання з охорони та оборони особливо-важливих державних об’єктів критичної інфраструктури «Оксиморон-2023» є плановим заходом у межах загальної інтенсивної програми підготовки сил та засобів.
Головною метою навчань «Оксиморон-2023» є набуття і нарощування оперативних спроможностей органів військового управління, військових частин і підрозділів Збройних Сил України, а також інших складових сил безпеки та оборони держави.
Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України
Оператори безпілотних систем батальйону «Kassta» демаскували та знищили на Лиманському напрямку реактивну систему залпового вогню з КНДР.
Міністерство внутрішніх справ України та АрміяInform розпочинають спільний проєкт «Перезавантаження: віднайти себе у темряві».
Управління СБУ в Запорізькій області повідомило про підозру двом особам, які на окупованій частині регіону брали участь у злочинах проти мирних мешканців.
Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з Днем піхоти.
Зв’язківець, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….