З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час свого відеозвернення:
«Сьогодні провів кілька нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів.
Тематика — посилення державних інституцій України й захист інституцій від будь-яких спроб (ззовні чи зсередини) зменшити їхні дієздатність та ефективність. Це стосується різних напрямів: і кадрової політики, і взаємодії між державними інституціями, і чистоти того, як працюють державні структури.
Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Генерального прокурора мають значні результати в захисті нашої держави від тих, хто працював на державу-агресора. Будуть і відповідні кроки РНБО, що продовжують нашу лінію захисту держави.
Хочу подякувати всім працівникам нашого сектору оборони й безпеки та всім правоохоронцям, хто дбає про державу, хто зміцнює державу своєю роботою та хто не лише пропонує, як зміцнити українські інституції, але й дає результат у такому зміцненні.
Слава всім, хто робить Україну сильнішою, ворога — слабшим, а нашу перемогу — ближчою!»
Він підкреслив, що для нього було великою честю служити українському народу в якості Міністра оборони.
Російські окупанти продовжують використання радіоактивних елементів в озброєнні своїх ударних безпілотників.
На Вінниччині співробітник правоохоронних органів сприяв військовозобов’язаним чоловікам в ухиленні від служби.
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…