ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Головний рашист путін побажав «всього хорошого» світовим брендам

Новини
10 Лютого 2023, 1:09
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Бомжі вітають путіна з днем народження. Колаж: Сказочное Пу / dzen

Центр протидії дезінформації інформує, що основним наративом, який сьогодні просували російські ЗМІ, стали слова президента рф в.путін про вихід міжнародних компаній з російського ринку.

«Світові бренди зазнають величезних збитків через вихід з російського ринку, але „всього хорошого“ їм», — заявив лідер країни-агресора.

Також диктатор стверджував, що ті компанії, які вирішили залишитись на російському ринку, показали набагато вищі доходи, ніж ті, які покинули.

Заяви путіна, що в росії залишились закордонні підприємства з кваліфікованим персоналом і всі вони продовжать функціонувати, висвітлюються пропагандою як чергова перемога рашизму.

Насправді підприємства і бізнеси закордонних компаній на території рф просто прибрали до своїх рук і поділили між собою кремлівські чиновники.

Пропагандисти росії висвітлили цю заяву головного рашиста як серйозний удар по всьому Заходу, проте це тільки показує, що росією керує злочинне угруповання, яке схвалює крадіжки на державному рівні.

Підготував Олександр Козубенко


«Ворог майже не застосовує «Гради», бо їх майже одразу нищать»: ворожа артилерія змушена відкотитися
«Ворог майже не застосовує «Гради», бо їх майже одразу нищать»: ворожа артилерія змушена відкотитися

Окупанти використовують далекобійні самохідні артилерійські установки типу «Мста-С», які стоять на відстані 25-30 кілометрів від лінії фронту.

Інфільтрувалися на смерть: наші пілоти нищать російських штурмовиків під Костянтинівкою
Інфільтрувалися на смерть: наші пілоти нищать російських штурмовиків під Костянтинівкою

Оператори прикордонного підрозділу «Фенікс» зводять нанівець спроби інфільтрації ворога до Костянтинівки та її околиць.

Колумбійці захопили росіян, штучний інтелект малює окупантам «перемогу», FPV проти «Вампіра»: стрім
Колумбійці захопили росіян, штучний інтелект малює окупантам «перемогу», FPV проти «Вампіра»: стрім

Колумбійці взяли в полон росіянина на Запоріжжі. Кільком окупантам вдалося просочитися крізь наші позиції.

«Кагда НПЗ в омскє взарвалі, дєла сталі єщьо хуже»: росіяни нервують через дефіцит бензину
«Кагда НПЗ в омскє взарвалі, дєла сталі єщьо хуже»: росіяни нервують через дефіцит бензину

Далекобійні санкції України — популярна тема розмов серед населення держави-агресора росії.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Кулеметник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Пілот БПЛА

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Рота УБАК (37 ОБрМП)

WorkUa Військовий перекладач з англійської

від 25000 до 55000 грн

Житомир

Військова частина А1262

WorkUa Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Olx Офіцер групи ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область