ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олексій Резніков спільно з Міністром оборони ФРН нагородив військовослужбовців Повітряних Сил ЗСУ

Новини
7 Лютого 2023, 21:07
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 7 лютого, Міністр оборони України Олексій Резніков разом із Міністром оборони ФРН Борисом Пісторіусом нагородив особовий склад Повітряних Сил Збройних Сил України відзнаками Міністерства оборони України — нагрудним знаком «Знак Пошани», «За зразкову службу», медалями «Воєнний хрест», «Хрест доблесті», «Захиснику України», цінними подарунками та вогнепальною зброєю.

«Для мене честь, що Борис Пісторіус має змогу побачити, як я нагороджую присутніх тут військовослужбовців за те, що вони зробили для оборони країни. Я розповів йому, що серед присутніх є оператори систем протиповітряної оборони, які надала Німеччина. Ці зразки озброєння допомагають захищати наше українське небо, що означає врятовані життя наших співвітчизників», — наголосив Олексій Резніков.

28 військовослужбовців були нагороджені за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Українському народові і Військовій присязі, незламність духу, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм, проявлений в умовах збройної агресії російської федерації проти України. До вітального слова долучився і Міністр оборони ФРН.

«Для мене велика честь бути присутнім на церемонії нагородження українських військових. Я вважаю, що роботу кожного українського захисника чи захисниці потрібно поважати і цінувати, — зазначив Борис Пісторіус.

Фото Назара Волошина

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
снайпер 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій категорій B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Стрілець

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 50100 до 120100 грн

Одеса

Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки