ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За добу піротехніки ДСНС знешкодили понад 100 вибухонебезпечних предметів

Новини
5 Лютого 2023, 13:55
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Станом на 05 лютого піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалися 81 раз до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє Міжнародний координаційний центр з питань гуманітарного розмінування на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Піротехнічними підрозділами виявлено, вилучено і знешкоджено 115 вибухонебезпечних предметів у тому числі 6 авіаційних бомб. Обстежено (очищено) територію площею 34 гектари.

Довідково: Всього від початку широкомасштабної агресії російської федерації на території України піротехнічні підрозділи ДСНС України залучалися 43 619 разів до виконання завдань з розмінування. Знешкоджено 319 620 вибухонебезпечних предметів, зокрема 2176 авіаційних бомб. Обстежено (очищено) територію площею 79 216 гектарів.

Усього залишається 174 ис. кв. км потенційно небезпечних територій, що становить 30% від загальної площі держави.

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо,
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі Інтернет,
  • позначте місце знахідки,
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 або поліції — 102. Дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Санітар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

WorkUa Командир взводу БПЛА

від 27000 до 27000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

WorkUa Командир взводу

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Військова частина А4055