ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Збільшення кількості розвідувальних груп ворога в гирлі Дніпра може бути ознакою нагнітання ситуації — Гуменюк

Новини
1 Лютого 2023, 8:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк. 

– У гирлі Дніпра в районі Херсона збільшення кількості розвідувальних груп противника може бути ознакою нагнітання ситуації, імітації активності, зокрема на тих ділянках, де вони не зазнають успіху. Специфіка географії, погоди, потужності тих сил, які вони мають, використання цивільних човнів з навісними моторами це не та потужність, яка потрібна, наприклад, для форсування Дніпра, –  повідомила Наталія Гуменюк.

Начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня зазначила, що попередня бойова робота по точках базування особового складу противника  – була досить результативною. Якщо говорити про заміну в якості особового складу, то її немає. Концентрування сил особливого призначення або особливо підвищеної готовності також немає, особовий склад посилений мобілізаційним ресурсом.

Кореспондент АрміяInform

Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»
Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»

Завдяки злагодженим діям із суміжними підрозділами Третього армійського корпусу оператори БПЛА 45-ї бригади знищили 152-міліметрову гаубицю.

До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі
До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі

Зросла кількість постраждалих унаслідок російського удару по цивільному торговельному судну під прапором Того у Одеському порту

Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина
Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина

Російські війська завдали ударів керованими авіабомбами по Запоріжжю та передмістю. Внаслідок атаки травм зазнали щонайменше семеро людей, серед яких дитина.

З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів
З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів

Правоохоронці повернули до України учасника організованої групи, яка виготовляла фіктивні документи про інвалідність для виїзду військовозобов’язаних за кордон.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Лікар-травматолог

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

WorkUa Водій-кранівник, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

RobotaUa Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

WorkUa Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ