На війні «Фін» третій рік, до широкомасштабного вторгнення росії працював у банківській сфері. Після мобілізації брав участь у Харківській операції, воював на Запоріжжі під час…
27 січня уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) надає роз’яснення про можливість українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування.
Наказ МОЗ № 574 чітко визначає критерії направлення та категорії пацієнтів, медична й реабілітаційна допомога яким може надаватися за кордоном.
Як і раніше, якщо пацієнти потребують довготривалої або дороговартісної медичної допомоги, а також отримання медичних послуг, надання яких наразі в Україні значно обмежене через повномасштабну війну, вони можуть направлятися на лікування за межі держави.
Пропуск таких громадян через державний кордон здійснюється за наявності документів, що підтверджують право на виїзд і в’їзд в Україну, та на підставі листа міністра охорони здоров’я України про погоджений з іноземною стороною перелік осіб, яких заклади охорони здоров’я іноземних держав можуть прийняти на лікування.
Відповідність критеріям направлення за кордон для лікування під час дії воєнного стану підтверджується формою первинної облікової документації № 027/о «Виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого», заповненою лікарем закладу охорони здоров’я, який здійснює координацію направлення для лікування за кордон.
Виїзд таких осіб дозволяється в супроводі одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення.
Детальніше на сайті МОЗ України.
Генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів, що атаки вглибині росії мають важливий вплив на громадян країни-агресорки, а також вони дещо змінили світогляд людей в цілому.
Майже не прикриваючись антитепловізорною накидкою ворожий піхотинець спокійно прогулювався вздовж позицій російських окупаційних військ на Харківщині.
У зоні відповідальності оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця» минулої доби, 14 вересня, відбулося 156 боєзіткнень з противником.
Армія США (в даному випадку армія — Сухопутні війська, ред.) має намір провести чергове випробування гіперзвукової зброї до кінця 2024 року, щоб ухвалити рішення, чи варто її передавати в експлуатацію першого підрозділу наступного року.
Протягом останнього часу воїни підрозділів Сил оборони, які виконують завдання на Вовчанському напрямку, фіксують збільшення кількості розвідувальних польотів ворожих безпілотників.
Ворог на східному напрямку минулої доби втратив 908 російських загарбників, а також 31 одиницю автомобільної техніки.
Захищаємо світ
На війні «Фін» третій рік, до широкомасштабного вторгнення росії працював у банківській сфері. Після мобілізації брав участь у Харківській операції, воював на Запоріжжі під час…