ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Системи ППО SAMP/T та снаряди ASTER 30, які готові передати Україні наші партнери, значно посилять спроможності нашої ППО — Ігнат

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Січня 2023, 12:39
Речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» наголосив речник Повітряних Сил ЗС України полковник Юрій Ігнат.

За його словами, Україна потребує якомога більше таких засобів.

— На сьогодні ми маємо великий спектр озброєння для знищення повітряних цілей. Це стосується не лише Повітряних сил України, але й ППО Сухопутних військ та інших підрозділів Сил безпеки та оборони. Але нам потрібно посилити захист проти аеродинамічних та балістичних ракет. Саме це разом з системою Patriot може протистояти таким ракетам як Іскандер-М, а також іранським балістичним ракетам, які потенційно доступні росії.

За словами речника Повітряних сил, наші партнери це розуміють і будуть посилювати Україну саме цими засобами ППО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Оператор БпЛА, FPV

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Черкаси

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 60000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

--- ---