ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Британський внесок у наш захист надзвичайно вагомий – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Січня 2023, 22:30

Сьогодні в Україні – в Києві, в Бучі, у Бородянці – побував наш друг Борис Джонсон. Людина, яку не треба якось особливо представляти.

Ми разом із ним поспілкувалися зі студентами університету Шевченка.

Це теж усе доволі символічно – саме в наш день – День Соборності. Символічно, бо боротьба за свободу об’єднує різних людей, різні народи.

І нашу українську соборність, наше історичне об’єднання, якого ми досягли у перші ж години 24 лютого, ми за минулий рік реально привнесли у міжнародні відносини.

Вільний світ об’єднався так, як давно не був об’єднаний.

Дуже важливо зберігати єднання. Робити все, щоб люди, які цінують свободу, були разом, були дієвими.

Ми зацікавлені в тому, щоб Борис та інші наші люди, як він, займалися питаннями підтримки України у світі, питаннями захисту свободи.

Це варто пам’ятати всім українцям: британський внесок у наш захист надзвичайно вагомий.

Я дякую за нього всім британцям, абсолютно усім нашим друзям у Британії, всьому суспільству.

Дякую пану Прем’єр-міністру Ріші Сунаку за його потужні рішення, за його політику, яка робить вільний світ міцнішим.

Саме таким нам усім варто зробити цей рік. Роком справедливості для України. Роком єднання нас усіх заради свободи й перемоги. Роком міцності України та всіх, хто цінує свободу.

Дякую кожному нашому воїну: усім, хто на фронті, усім, хто допомагає, усім, хто рятує!

Дякую партнерам за життєво необхідну підтримку!

Дякую всім, хто розуміє, що пройти цей шлях ми можемо тільки разом і тільки допомагаючи одне одному. І тільки чесно і справедливо.

Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас в Telegram
У Дніпрі стріляли у військовослужбовців. Двоє поранено

В Соборному районі міста Дніпра 4 травня відбулася стрілянина, під час якої постраждали військовослужбовці ТЦК та СП.

Дегідратори та вакууматори допомагають тримати фронт: як годують бійців на передовій
Дегідратори та вакууматори допомагають тримати фронт: як годують бійців на передовій

У 3-й важкій механізованій Залізній бригаді розповіли про безпілотну логістику та новий рівень харчування на передовій.

Інструктор-іноземець, який готувався зробити теракт за завданням росіян, отримав вирок
Інструктор-іноземець, який готувався зробити теракт за завданням росіян, отримав вирок

Тюремний строк отримав відставний військовий інструктор-іноземець, який працював на фсб.

«Кінулі на нас такой подарок, что нас до конца запечатало»: російські полонені вражені нашими бомберами
«Кінулі на нас такой подарок, что нас до конца запечатало»: російські полонені вражені нашими бомберами

Пілоти важких бомберів 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії не тільки нищать ворога, але й беруть його у полон.

Що робити родини, якщо їх близький потрапив у полон: Міноборони пояснює
Що робити родини, якщо їх близький потрапив у полон: Міноборони пояснює

Якщо є підстави вважати, що захисник потрапив у полон, важливо діяти послідовно та зібрати максимум інформації.

Дорога смерті «Піски — Дебальцево»: удари у глибині по російській логістиці
Дорога смерті «Піски — Дебальцево»: удари у глибині по російській логістиці

Пілоти підрозділу Ivan Franko Group завдали ударів по тилових шляхах від села Піски до міста Дебальцеве, на відстані до 60 кілометрів від фронту.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Вогнеметник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Пілот БпЛА (літаюче крило)

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Стрілець, Військова частина А7290

Лозова

Військова частина А7290

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

--- ---