У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
На 330-й день позапланової «спєцопєрации» рашисти почали розміщувати засоби ППО в самісінькому центрі москви — на фотографіях за 20 січня видно ЗРГК «Панцирь-С1» на дахах будівлі міністерства оборони та навколишніх будинків. Також з’явилися світлини мінімум одного «Панцира» біля дачі путіна в підмосков’ї. Розміщення комплексів, звісно, не коментують, але можна уявити, що рашисти бояться й готуються до «бавовни».
Проте намагатися приховати таке дійство в центрі густонаселеного міста — ідея так собі, оскільки в соцмережах поширюються як фото, так і відео місць дислокації гармат, відео з їх підіймання кранами на дахи тощо. Все це має вигляд підпису під власною неспроможністю захищати повітряний простір столиці орків з повільним усвідомленням того, що, порушивши український кордон, вони автоматично анулювали захист власного кордону й тепер від розплати їм не сховатися ніде.
Зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь» розрахований передусім на збиття безпілотників, тому можна уявити, що рашисти очікують удару саме цим видом озброєння: атака на аеродром зі стратегічними бомбардувальниками продемонструвала беззахисність російського повітряного простору й тепер удар може бути завданий будь-де на відстані в сотні й сотні кілометрів від кордонів. Це своєю чергою змусить рашистів розтягнути свої засоби ППО по великій території у спробах захистити бодай найважливіші об’єкти, до яких, вочевидь, входить і особисте майно мікрофюрера з боліт.
Соцмережі відреагували на цю новину з ентузіазмом, що також супроводжувалося численними жартами над «другою армією світу». Основні пріоритети «спєцопєрации»: захистити стратегічний запас пинєходів, районні та обласні шубосховища та не дати «нацистам» розтрощити аквадискотеку як символ російського самодержавства.
Особливо цинічний вигляд мають заяви російського засланця в ООН василя небензі, який раніше брехав, що росіяни обстрілюють житлові квартали українських міст нібито тому, що там розміщені українські засоби ППО. росія у такий спосіб намагається легітимізувати обстріли москви? Чи це «багатоходівочка» з викриття власної брехні? Час покаже, а поки що радимо москвічам готуватися спускатись у підвали під час повітряних тривог.
Фото із соцмереж
Україна готується збільшити фінансову стійкість своєї оборони й забезпечити подальшу трансформацію Сил оборони.
Противник витратив на броньовану бойову машину Roshel Senator MRAP бригади «Хижак» сім FPV-дронів, проте так і не зміг її знищити.
Оператор безпілотних літальних апаратів (контракт 18-24, 2 роки)
від 23000 до 120000 грн
Вся Україна
503 ОБМП
Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)
від 30000 до 80000 грн
Бобровиця
1 відділ Ніжинського РТЦК та СП
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…