ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ГУР: У росіян є кілька сценаріїв наступу, але більшість доступної інформації — неправда

Новини
17 Січня 2023, 12:43
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В окупантів може бути кілька різних сценаріїв наступу та слід розуміти, що більшість інформації, яка є доступною — неправдива й слід пам’ятати, як часто росіяни поширюють дезінформацію.

Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов, коментуючи  тему подальших планів вторгнення країни-терориста на українську землю.

«Ворог займається дезінформацією, роблячи вкидання через різні інструменти тих чи інших напрямків, щоб дезорієнтувати нас. Від дуже «екзотичних», як, наприклад, десант на Одесу, адже зараз це виглядає суїцидальним напрямком для ворога. Проте ми бачили й інші їхні суїцидальні дії», – сказав Андрій Юсов.

Представник воєнної розвідки України додав, що цілі путіна залишаються незмінними — геноцидна війна, знищення українського народу та держави.

«Це означає, що нам потрібно більше підтримки, більше зброї, більше санкцій. І, безумовно, готуватися до подальшої деокупації українських територій, перемоги та звільнення України від загарбників», – наголосив представник ГУР МО України.


«Більшість ракет були балістичними» — Президент розповів про наслідки нічної атаки рф
«Більшість ракет були балістичними» — Президент розповів про наслідки нічної атаки рф

У ніч на 14 липня російські окупаційні війська здійснили ракетно-дронову атаку з використанням балістики.

На Запоріжжі знищено п’ять ворожих артсистем та склад боєприпасів
На Запоріжжі знищено п’ять ворожих артсистем та склад боєприпасів

Українські воїни вполювали на Запоріжжі одразу кілька російських гармат та склад зі снарядами.

Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі
Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі

У ніч на 14 липня оператори Сил безпілотних систем уразили ще 11 суден тіньового флоту РФ в акваторії Азовського моря.

Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО
Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО

В рамках Middle Strike Сили оборони знищують логістичну мережу росіян на відстані до 200-300 км від лінії фронту.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Кухар, молодший інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Миколаївський РТЦК та СП Миколаївської обл.

Olx Стрілець військовослубовець 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

RobotaUa Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП