У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Військовослужбовці оперативного командування, як і представники всіх Сил оборони півдня долучилися до щорічного традиційного наповнення банку крові, адже вірять, що починати рік варто з добрих справ.
Про це повідомляє Оперативне командування «Південь» у Фейсбуці.
«В країні, де кожен громадянин душею і серцем виборює свободу і незалежність, всі розуміють, що боротьба ця вимірюється й кров’ю. Потерпаючи від тероризму, страждає мирне населення. Від обстрілів, ракетних та дронових атак люди опиняються в лікарнях, потребуючи донорської крові», — йдеться у повідомленні.
Насамперед порятунок поранених бійців досить часто залежить і від наявності запасу крові і її компонентів.
Тож, стараннями військовослужбовців оперативного командування банк крові було поповнено на понад 17 літрів.
Вночі ворог атакував залізничну інфраструктуру Сумщини. Внаслідок удару загинула працівниця одного з об’єктів залізниці.
У ніч на 12 червня противник атакував 117 ударними БПЛА типу «Шахед» (в т.ч. реактивними), «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 241 бойове зіткнення.
Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах
від 51000 до 51000 грн
Запоріжжя
79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
до 20000 грн
Рівне
Державна прикордонна служба України
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…