ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Микола Олещук: Отримання від партнерів багатоцільового літака дасть швидкі результати в деокупації України

Новини
6 Січня 2023, 9:41
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Командувач Повітряних Сил ЗС України Герой України генерал-лейтенант Микола Олещук зазначив, що Повітряні Сили продовжують захищати українську державу, вести протиповітряні бої, знищувати сотні цілей, серед яких – крилаті ракети та ударні БПЛА. Чималу роль у цьому відіграє західне озброєння, яке в максимально швидкі терміни опанували наші зенітники і яке вже довело ефективність в бойовій роботі.

Про це повідомляє Military Media Center.

«Сьогодні зенітно-ракетні комплекси NASAMS, IRIS-T, Crotale, зенітні САУ Gepard та інші системи, надані партнерами, ефективно працюють на нашу Перемогу. Лише  з 11 вересня 2022 року, знищено майже 500 крилатих ракет окупантів та понад 540 іранських ударних дронів», — повідомив генерал-лейтенант Микола Олещук.

Наразі в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ очікують на отримання ЗРК Patriot.

«Так, цієї кількості замало, але це перші кроки для створення в державі надійної сучасної ефективної системи протиповітряної оборони держави. Безумовно, отримання від наших західних партнерів багатоцільового літака із широким спектром озброєння одразу вплине на перебіг бойових дій, дасть швидкі результати в деокупації наших територій  та наблизить нашу Перемогу», — наголосив командувач Повітряних Сил ЗСУ.


«Спекуляції про ВЛК — брехня»: у Міноборони пояснили звільнення Євгенія Хмари з військової служби
«Спекуляції про ВЛК — брехня»: у Міноборони пояснили звільнення Євгенія Хмари з військової служби

Євгенія Хмару звільнили з військової служби на законних підставах. У Міноборони наголосили, що це не пов’язано з ВЛК.

«Майстер» маскування: окупант прикинувся сосною, щоб врятуватися від FPV-дрона
«Майстер» маскування: окупант прикинувся сосною, щоб врятуватися від FPV-дрона

Російський штурмовик намагався прикинутись сосною, сподіваючись врятуватися від українського FPV.

Паливна криза в рф: вартість доставки вантажів із Китаю підскочила до $14 тисяч
Паливна криза в рф: вартість доставки вантажів із Китаю підскочила до $14 тисяч

У росії через подорожчання пального зростає вартість автомобільних вантажних перевезень. На окремих маршрутах тарифи вже піднялися до 50%.

«Німецька якість з українським характером»: 21-ша бригада показала Leopard із додатковим захистом від дронів
«Німецька якість з українським характером»: 21-ша бригада показала Leopard із додатковим захистом від дронів

21-ша окрема механізована бригада показала Leopard 2A6, які додатково захистили від FPV-дронів та інших протитанкових засобів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

WorkUa Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення