ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

москва намагається й далі надувати переговорні щоки

30 Грудня 2022, 20:44
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Спочатку прессекретар кремля пєсков оприлюднив фейкове ствердження, що  буцімто «жоден «мирний план» не може існувати, якщо він не враховує входження до складу росії чотирьох нових регіонів». А 29 грудня вже й очільник мзс рф лавров окреслив межі російських зазіхань на територію України. Звичайно, щоб зафіксувати їх і все одно продовжувати «сво».

— Висуваючи різноманітні ідеї та «формули миру», Зеленський плекає ілюзію домогтися за допомогою Заходу виведення наших військ із російської території Донбасу, Криму, Запоріжжя та Херсонщини, виплат росією репарацій, явки «з повинною в міжнародні трибунали» тощо. Ми на таких умовах ні з ким розмовляти не будемо. Чи залишилися на територіях, підконтрольних київському режиму, адекватні політики сказати важко, — заявив лавров.

Насправді, якщо лавров, наприклад, вважає, того ж біглого киву «адекватним українським політиком», то це насамперед говорить про неадекватність самого очільника мзс. По-друге, після оприлюднення «генеральної лінії партії», на нього з пєсковим образилися навіть «Z-патріоти». Так, захар прилєпін, з одного боку, назвав ці кордони «прилюдним приниженням» для офіційної москви, а з іншого, визнав, що «ніхто нічого нам не віддасть. Ні чотири області, ні дві».

По-третє, цілком вірогідно, що більш чітко артикулюючи свої забаганки наприкінці цього року, вже з наступного кремль спробує понизити градус «великої екзистенційної війни з Україною та колективним Заходом» до рівня «територіальної суперечки між двома країнами».

І саме в такий спосіб надалі позиціонуватиме конфлікт у світі. Мовляв, «Україна вважає ці території своїми, а ми – своїми. Таких конфліктів у світі багато. І ніхто в них особливо не втручається. Тому і в цей не варто».

Не вийде. Якщо московія не хоче слухати український народ (який відповідно до всіх опитувань готовий й надалі продовжувати війну до повного вигнання окупантів зі своєї міжнародно визнаної території), то нехай дослухається до свого.

До речі, придворна соціологія у вигляді всеросійського центру вивчення громадської думки 29 грудня з’ясувала, що буцімто «найбільш значущим здобутком війни з Україною для пересічних росіян стало меркантильне зняття водної блокади раніше окупованого ними Криму». «Історичне приєднання до складу рф чотирьох регіонів» московитів чомусь не цікавить.

Джерело: Центр стратегічних комунікацій SPRAVDI

 


Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

Був один, а став 200: Signum очищає українські ліси від росіян
Був один, а став 200: Signum очищає українські ліси від росіян

Дронарі підрозділу Signum прочісують ліси у пошуках окупантів, а знайдених — успішно утилізовують.

Гармата, склади БК та позиції дронів: прикордонники «Прайму» знищили низку ворожих цілей
Гармата, склади БК та позиції дронів: прикордонники «Прайму» знищили низку ворожих цілей

Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.

1600 окупантів за тиждень: оператори FPV-дронів Центру спецоперацій «Альфа» СБУ не збавляють темп
1600 окупантів за тиждень: оператори FPV-дронів Центру спецоперацій «Альфа» СБУ не збавляють темп

Бійці ЦСО «Альфа» СБУ, зокрема дронарі підрозділу, продовжують систематичну ліквідацію живої сили противника на фронті.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер

від 22000 до 52000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Водій-механік ремонтного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП