Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Міграційна служба продовжує активну роботу на деокупованій Харківщині після того, як у вересні 2022 року в результаті успішного контрнаступу Збройні сили України звільнили більшу частину області.
Про це йдеться на офіційній сторінці ДМС України у Facebook.
З вересня в повному обсязі відновив роботу Балаклійський відділ ГУ ДМС у Харківській області. У місто під українським прапором повертаються місцеві жителі. Наразі балаклійці отримують паспорти, які оформили на заході України.
У селищі Шевченкове на Харківщині після деокупації не було ані електроенергії, ані зв’язку, тому першою туди прибула мобільна бригада Міграційної служби Харківської області. З початку її роботи працівники ДМС відновлювали втрачені і знищені документи. Наразі Шевченківський сектор працює у повному обсязі.
Окрім чималих руйнувань, кривава війна, розв’язана росією, розлучила тисячі українських батьків з їхніми дітьми. Нещодавно до підрозділу ДМС з району активних бойових дій військові привезли 14-річного хлопчика, якого викрали окупанти. Міграційники Шевченківського сектору оформили дитині паспорт громадянина України. Тепер маленький українець чекає на зустріч з батьками, які досі вимушено перебувають на окупованій території.
Повертається до повноцінного життя і незламний Ізюм, в який ЗСУ героїчно повернули український прапор. Будівлю, де знаходився Ізюмський відділ ДМС, було повністю знищено під час ворожого ракетного обстрілу. Поки триває процес оформлення нового приміщення у місті Ізюм, щочетверга працює мобільний комплекс ДМС. Лише у перший день роботи комплексу до міграційників звернулось понад 100 осіб для отримання консультацій по відновленню втраченого паспорта.
Протягом листопада-грудня 2022 року до Ізюмського відділу за допомогою приходили й громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, які сім місяців знаходились в окупації, не отримували жодної соціальної допомоги, а військові РФ незаконно і нахабно знищили їхні паспортні документи.
Окрім допомоги простим громадянам, працівники Ізюмського відділу ГУ ДМС у Харківській області розв’язують проблеми й з документування військових, які втратили свої паспорти під час бойових дій.
За словами працівників ДМС регіону найбільша кількість звернень під час війни надійшла від 14-річних українців щодо отримання паспорта громадянина України. Свої перші документи діти забирають з вигуками: «Слава Україні!».
Державна міграційна служба наголосила, про те що продовжує свою активну роботу на вільній території України, щоб кожен наш громадянин мав можливість користуватися послугами й отримувати соціальну допомогу, навіть у такий скрутний для нашої Батьківщини час.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навідник кулеметного відділення
від 21000 до 120000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…